Kas penktas gyventojas mano, kad padėtis Lietuvoje gerėja

Naujienos

Kas penktas Lietuvos gyventojų mano, kad reikalai valstybėje juda į gerąją pusę, rodo LRT šeštadienį paskelbta naujausia „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Birželį atlikta apklausa parodė, kad taip manančiųjų yra 21 proc., tuo metu 69 proc. teigė, kad situacija prastėja.

Palyginti su gegužės mėnesiu, manančių, kad šalyje reikalai gerėja, sumažėjo vienu, o manančių, kad reikalai prastėja – sumažėjo 7 procentiniais punktais (gegužę – 76 proc.).

LRT paskelbta apklausa taip pat parodė, jog Lietuvos visuomenė labiausiai pasitiki kariuomene ir policija: kariuomene pasitiki 76 proc. apklaustųjų, policija – 71 proc., trečioje vietoje yra bažnyčia su 66 proc.

Prezidento institucija pasitiki 66 proc. apklaustųjų, „Sodra“ – 65 proc., savivaldybėmis – 58 proc., šalies žiniasklaida – 50 procentų.

Tuo metu labiausiai gyventojai nepasitiki Seimu – 76 proc., Vyriausybe – 66 proc. ir teismais – 49 procentai.

Tyrimą „Lietuvos Barometras“ LRT užsakymu Lietuvos ir Didžiosios Britanijos rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanija „Baltijos Tyrimai“ atliko birželio 14–29 dienomis.

Tyrimo metu asmeninio interviu būdu apklausti 1020 Lietuvos 18 metų ir vyresni gyventojai, apklausa vyko 110 atrankos taškų. Tyrimų rezultatų paklaida iki 3,1 proc.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!