Katė yra jūsų gyvenimo rodiklis

Žmonės

Gyvenimu besidžiaugiantiems ir sėkmingiems žmonėms katė kelia išskirtinai pozityvias emocijas.

Įdomu, kad mes šypsomės, kai išlepintas pūkuotas padaras trinasi į naujas kelnes iš prancūziško trikotažo ar plėšo brangias pėdkelnes. Bet yra ir tokių draugų, kuriems katinai ir katės visiškai ne draugai. Manote, kad tame nėra nieko keisto ir kad kiekvienas turi savo skonį? Iš tiesų viskas žymiai sudėtingiau.

Reikia visokių kačių
Jei jūs manote, kad katė – tai tik gyva pelių gaudyklė, tai smarkiai klystate. Šis magiškas gyvūnas pasižymi unikalia bioenergetine sistema.

Katė gali įeiti į rezonansą su žmogaus biolauku, atlikdama korekciją, maitinimą, o kartais ir atstatymą.

Turbūt jūs ne kartą girdėjote apie jų sugebėjimą „gydyti“ galvos skausmus ar nuimti stresą.

Katė – tai aukštųjų technologijų daviklis, kurio pagalba galima nustatyti gerovės lygmenį. Jei viskas normoje, pūkuotas indikatorius ramus, o jei rodikliai krenta – ima nervintis.

Katė – puikus konfliktologas. Murklių savininkai ne kartą pastebėjo, kaip „šeimos psichoterapeutas“ ramina skandalo metu įžeistą žmogų arba atstato nubausto vaiko dvasinę pusiausvyrą.

Katė – karmos diagnostikė
Dažniausiai negatyvus požiūris į kates pastebimas pas alkoholikus, moteris su nesusiklosčiusiu asmeniniu gyvenimu, vaikus, patiriančius prievartą.

Jei žmogus nekenčia visų kačių be išimties, reiškia, jo gyvenime viskas ne taip paprasta.

Reikia pasistengti prisotinti jį teigiamų emocijų, atrasti prasmę ir išsikelti tikslus. Galbūt po to tokio žmogaus namuose atsiras simpatiškas pūkuotas augintinis protingomis žaliomis akytėmis.

O ką jūs manote apie tai? Dalinkitės straipsniu su draugais, o nuomone – komentaruose!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt