Keisčiausių šio sezono grožio naujovių TOP 10

Keisčiausių šio sezono grožio naujovių TOP 10 Žmonės

Pastaraisiais metais pradėjo pasirodyti keistos ir nenatūralios tendencijos, kurias bando atkartoti daugelis madų.Taip, tai tikriausiai tinka įdarbinant abonentus, bet vargu ar visam gyvenimui.

Nosies plaukai

Ši, švelniai tariant, keista tendencija pas mus atsirado iš Japonijos.Iš ten atsirado mergina, kuri pradėjo į nosį kišti plaukus.Tai skamba nelabai gerai, bet atrodo daug blogiau.Žinoma, žmogaus kūno plaukai nėra gėda.Bet sąmoningai kišti juos į nosį viršija sveikas protas.

Vinys su kailiu

Ši tendencija atsirado 2019 m., Atėjo pas mus iš JAV.Keista, kad jis populiarėja kartu su žmonių raginimais elgtis su gyvūnais humaniškai.

Velnio lūpos

Dabar ne taip madinga tiesiog į lūpas suleisti hialurono rūgšties ar botokso.Dabar tendencijas stebinčios gražuolės keičia lūpas.Banguotos banguotos (arba aštuonkojo) lūpos pastaraisiais mėnesiais tapo itin populiarios.

Spalvotos strazdanos

Anksčiau žmonės visais įmanomais būdais bandė atsikratyti strazdanų.Tačiau per pastaruosius kelerius metus jų buvimas tapo tikra tendencija.2019 m. Įprastų strazdanų tapo nedaug, todėl mados moterys ėmė juos gaminti įvairiaspalviais.Tai atrodo visiškai nenatūralu ir netvarkinga.

Kailis ant lūpų

Plaukai ant moters kūno yra aktyviai diskutuojami visuomenėje.Tendetininkai nusprendė perdėti šią temą ir pradėjo keistą kailinių lūpų tendenciją.Tai gali būti priimtina vienai fotografijai, tačiau ją naudoti gyvenime yra beprotiška.

Tualetinis popierius ant lūpų

Žmonės stengiasi panaudoti visas turimas priemones tam, kad padarytų kažką neįprasto.Garsus makiažo atlikėjas nusprendė naudoti tualetinį popierių, kad sukurtų neįprastą lūpų makiažą.Atrodo įdomiai jos pasirodyme, tačiau mėgėjai negali pakartoti jos sėkmės.Jie atvirai kalba apie tai.

Ausų tatuiruotės

Ši tendencija patiks tatuiruočių gerbėjams ir tiems, kurių kūnuose jau yra labai mažai vietos.Ausys gali būti papuoštos bet kokiu mažu raštu, tačiau yra viena problema – iš tolo atrodo kaip įprasta tarša.

Gėlės akyse

Šiandien niekas nestebina paprastomis strėlėmis ar dūminėmis akimis.Vizažistai buvo įkvėpti gamtos ir nusprendė perkelti šiuos motyvus į akių makiažą.Atrodo gana keista, bet profesionaliai – visai malonu.Bet tai turėtų būti naudojama saikingai.

Blizgučiai išsiskyrime

Pastaraisiais metais ypatingas dėmesys buvo skiriamas blizgučiams.Fashionistas pradėjo juos naudoti ne tik manikiūrui ir makiažui, bet ir plaukams.Jei sumaišysite blizgučius ir plaukų želė, tepkite juos ant išsiskyrimo, galite suteikti neįprastą plaukų prilietimą.Svarbiausia – nepersistengti.

Lietus ant blakstienų

Ši tendencija yra puiki Naujųjų metų išvakarėse.Jo negalima taikyti jokią kitą dieną.Bet čia taip pat reikia būti atsargiems, nes labai sunku gražiai pritvirtinti blizgančius vilus, galite paversti save klounu.

Atminkite, kad prieš aklai sekdami tendencijas, turėtumėte pagalvoti apie tai, kaip jos tinkamai atrodo kasdieniame gyvenime, ar jos tinka jūsų įvaizdžiui.

Reklama