Keletas vietų mūsų planetoje, kur jums nebus leista net už didelius pinigus

Keletas vietų mūsų planetoje, kur jums nebus leista net už didelius pinigus Įdomybės

Nėra nieko geidžiamesnio už draudžiamą, ir šiandien mes jums parodysime uždraustas mūsų planetos vietas, kur įėjimas uždarytas net turtingiausiems Žemės gyventojams. Bunkeriai, paslaptingos zonos, ištisos salos ir požeminės laboratorijos – visa tai kelia didelį susidomėjimą ir supa daugybė įvairių įdomių istorijų.

1. Gyvačių sala

Gyvatės sala yra Atlanto vandenyno vandenyse, visai netoli Brazilijos krantų. Tai vienintelė vieta, kurioje gyvena viena nuodingiausių mūsų planetos gyvačių – salos botagas. Siekiant išsaugoti jų populiaciją, sala buvo uždaryta visiems laikams.

Tačiau įvedus draudimą, valdžia galvojo ne tik apie nykstančias rūšis, bet ir apie žmones, nes aplankius šią vietą gali kilti rimtų pasekmių – ant vieno kvadratinio metro nukrenta bent viena gyvatė.

2. Pasaulio sėklų skliautas

Didžiulis bunkeris, esantis Norvegijoje. Jo gylis siekia 140 metrų, o apsaugos priemonės yra tiesiog įspūdingos. Ir ne be reikalo, nes viduje sukaupta apie šimtą tūkstančių milijonų įvairių kultūrų sėklų. Saugykla buvo sukurta ištikus rimtoms nelaimėms, kurios bus globalaus pobūdžio. Kiekviena šalis turi savo skyrių.

3. Čin Hauno kapas

Atrastas dar 1974 m., Imperatoriaus Qin Huango kapas niekada nebuvo atplėštas. Buvo daug aktyvistų, kurie priešinosi jo atradimui, nurodydami, kad kasinėjimų metu mokslui ir istorijai neįkainojami dalykai gali būti sunaikinti arba sugadinti.

4. Surtsey sala

Jis yra netoli Islandijos ir susidarė dėl kelių povandeninių ugnikalnių išsiveržimų vienu metu. Jis egzistuoja nuo 1963 m., O jo plotas ne didesnis kaip 3 kvadratiniai kilometrai. Jo atsiradimas sukėlė nemažą mokslininkų susidomėjimą iš viso pasaulio. Surtsey sala yra vizualus modelis, kaip gimė gyvenimas mūsų planetoje, ir norint netrukdyti šiam procesui, įėjimas į pašalinius žmones uždarytas.

5. 51 zona

Iki 2013 m. JAV vyriausybė uoliai neigė bet kokius faktus ir gandus apie tam tikrą zoną 51, teigdama, kad jų šalyje nieko panašaus nebuvo. Dabar tai yra uždariausia ir paslaptingiausia karinė bazė planetoje. Jis yra 135 km nuo Las Vegaso ir yra ideali vieta išbandyti naujus ginklus ir naujus karinius įvykius. Remiantis nepatvirtinta informacija, zona buvo suformuota svetimo erdvėlaivio katastrofos vietoje ir dėl to jie taip stengėsi ją nuslėpti nuo viso pasaulio.

6. Sentinelio sala

Jis yra prie Indijos krantų ir yra uždarytas dėl jame gyvenančių aborigenų. Jų dar nelietė civilizacija, todėl Indijos vyriausybė nusprendė nesikišti į genties gyvenimą. Tačiau net ir tada, kai įvyko galingas cunamis, apėmęs salą, ir pagalbos iš žemyno buvo išsiųsti sraigtasparniai, aborigenai juos apipylė strėlių kruša, o tai tik patvirtino jų poziciją nesikišti į jų gyvenimą ateityje.

7. Lasko urvas

Unikalus gamtos reiškinys, esantis Prancūzijoje. Ant urvo sienų yra neįprasti ir unikalūs piešiniai, kurių senumas yra daugiau nei 17 tūkstančių metų. Ilgą laiką Lascaux urvas buvo puiki vieta ekskursijoms, tačiau netrukus vaizdai ėmė nykti. Buvo įmanoma nustatyti, kad to priežastis yra žmogaus iškvėptas anglies dioksidas, todėl urvas nebuvo uždarytas.

8. Morgano sala

Prie Pietų Karolinos krantų yra gana pavojinga vieta ir tai yra Morgano sala. Čia gyvena apie 5 tūkstančiai vienos rūšies beždžionių individų. Jie čia pateko žmonių iš Puerto Riko pastangomis, ir jei iš pradžių kai kurie buvo užkrėsti pūsleline, tai dabar kiekvienas primatas yra šios ligos nešiotojas. Žmonėms griežtai draudžiama pasirodyti saloje, nes tai gali sukelti vėlesnes ligas.

9. Vatikano slaptasis archyvas

Popiežius turi nesuskaičiuojamą kiekį literatūros, kuri yra įtraukta į jo privatų archyvą, esantį Vatikano sienose. Vien lentynų ilgis yra 90 kilometrų. Remiantis informacija, kurios, deja, negalima patvirtinti, maždaug pusė knygų ir medžiagos yra okultinės literatūros rinkiniai iš viso pasaulio.

10. Niihau sala

Nuo 1864 metų sala atiteko Robinsonų šeimai, o tai niekam neleidžia joje gyventi. Čia nėra interneto, nėra mobiliojo ryšio, nėra kelių, nėra automobilių, nėra parduotuvių. Elektrą gamina saulės baterijos. Iš salos išvykę artimieji į ją gali grįžti tik pakvietę.

Reklama