Keliems Zodiako ženklams šiandien bus nesmagi: nusiteikite nemalonumams

Naujienos

Pirmadienį Zodiako kai kuriems ženklams patariama nusiteikti nerimui bei įtampai, galimoms patyčioms.

Kovo 25-oji – Blovieščiai, Gandro šventė; Apsireiškimas Šv. Mergelei Marijai; Tarptautinė vergovės aukų ir transatlantinės prekybos vergais atminimo diena; Tarptautinė vaflių diena.

Kovo dvidešimt penktoji, pirmadienis, (pirmoji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 280 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Barmantas, Dirmantas, Dirmantė, Kantrimas, Merkys, Normantas, Normantė, Normilas, Normilė, Norminta, Normintė;

rytoj: Arbautas, Emanuelė, Emanuelis, Josvainė, Josvilė, Feliksas, Liudgaras, Teklė, Vidmantė;

poryt: Aleksandras, Alkmenas, Lidija, Rupertas, Rūta, Sanrimas, Santara.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 6.10, leidžiasi 18.41. Dienos ilgumas – 12.31.

Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

Protingos mintys:

„Tai, ko negali gauti, visada atrodo geresnis dalykas už tą, ką turi. Tai sudaro ir žmogaus gyvenimo romantiką, ir jo idiotizmą“ (E. M. Remarkas).

Horoskopai

Astrologinė prognozė kovo 25-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Nervins konkurentų, oponentų išpuoliai. Svarbius santykius gali ištikti laikina krizė. Regis, patirsite didžiulę įtampą, jeigu teks ginti savo interesus teisiniu būdu ar per viešas institucijas.

JAUTIS. Šiandien jautriai reaguosite į menkiausią problemėlę, susijusią su išvaizda, sveikata, mityba. Turbūt sieksite permainų arba švaros ir tvarkos savo aplinkoje. Susitvarkymas iš dalies padės įveikti diskomforto jausmą.

DVYNIAI. Šiandien nevengsite manipuliuoti, gudrauti, jeigu tai bus jums naudinga. Neatsisakysite avantiūrų, pramogų, elgsitės lengvabūdiškai, arba tuo pasižymės jūsų vaikai.

VĖŽYS. Regis, tarp žmonių šiandien jausitės nesmagiai. Atrodys, kad beveik neįmanoma suderinti dalykinių ir asmeninių interesų. Regis, vienaip ar kitaip stengsitės apsisaugoti nuo kitų žmonių įtakos bei jų keliamo streso.

LIŪTAS. Kai kam tai gali būti naujų atradimų ir patyrimų diena. Deja, geranoriškumo aplinkui bus žymiai mažiau, nei norėtųsi. Derėtų labiau paisyti aplink jus esančių žmonių įspėjimų, patarimų bei jausmų.

MERGELĖ. Šiandien žymiai geriau seksis, jeigu turite pakankamai kantrybės, patirties ir žinių. Lengva susipykti dėl pinigų, atsiskaitymų ir kt. Turėtumėte būti įžvalgūs, racionalūs ir taupūs, antraip galite neišvengti nuostolio.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite nervingi ir nepakantūs aplinkiniams. Didelė tikimybė, kad galite su kažkuo išsiskirti ar susipykti. Bet kuriuo atveju, tikėtini pasikeitimai, priklausantys nuo kitų asmenų apsisprendimo.

SKORPIONAS. Regis, paaiškės, kad nelengva įgyvendinti senas svajones. Turbūt  neramiai galvosite apie apkalbas, galimą jūsų klaidų ar neetiškumo paviešinimą ir pan. Regis, nedžiugins ir fizinė savijauta.

ŠAULYS. Šiandien teks nemažai bendrauti su draugais, bendraminčiais. Gali padaugėti pavydo ar konkurencijos. Pašaipos, net ir tariamai draugiškos, šmaikščios, gali stipriai gadinti nuotaiką.

OŽIARAGIS. Šiandien stokosite emocinio, psichologinio tvirtumo, nerimausite dėl šeimos, darbo. Atrodys, kad neįmanoma visko suderinti. Darbuose ir kontaktuose tiesiog stenkitės būti atidūs ir kantrūs. Visa kita nuo jūsų mažai tepriklausys.

VANDENIS. Galimi šiokie tokie nesklandumai, susiję su studijomis, straipsniais. Kelionėje arba kažkur viešint pasigesite komforto arba to, ko iš anksto tikėjotės.

ŽUVYS. Tam tikras dvasinis pakrikimas jausis jūsų viduje bei aplink jus. Atsitiktiniai meilės nuotykiai, mėginimai lengvai pasipelnyti gali įtraukti į pavojingą liūną, lemti praradimus.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!