Kempinė su nukirptu kampu ir kiti triukai, palengvinantys buitį

Kempinė su nukirptu kampu ir kiti triukai, palengvinantys buitį Įdomybės

Visai neseniai pagalvojau, kad virtuvėje praleistą laiką galima laikyti jei ne nužudytu, tai visiškai prarastu. Galų gale turėjau skirti daug laiko įprastam virtuvės erdvės organizavimui. Kartais, iš spintelės išėmus kokį daiktą, ant manęs iškrisdavo visi virtuvės reikmenys: nuo kepimo formų iki maišelių su prieskoniais ir blogai supakuotų kruopų.

Tačiau laikui bėgant išmokau sutvarkyti savo virtuvės gyvenimą iki tobulumui artimos būsenos. Neneigsiu, kad išmokau daug naudingų dalykų iš savo artimiausių moterų: mamos ir uošvės. Net kempinė gali pasitarnauti buityje.

Kempinė

VIRTUVĖS TRIUKAI

1. Spagečių indelis

Šiaip virtuvės reikmenys dažnai kainuoja daug pinigų. Tačiau ne visi supranta, kad iš paprastų plastikinių butelių galima pagaminti įprastą indą.

2. Įvairūs buteliukai šaldytuve

Nusibodo šaldytuve nuolat ieškoti įvairių padažų? Tiesiog naudokite kiaušinių dėklą kaip atramą.

Kempinė

3. Maišelių pakabos

Mažos pakabos su segtukais gali padėti saugoti prieskonių, kavos ir įvairių pagardų maišelius. Dabar nereikia bijoti, kad jūsų mėgstami produktai gali išbyrėti.

4. Peilių galąstuvas

Jei po ranka neturite specialaus peilių galąstuvo, tai padės paprastas keramikos puodelis. Tiesiog kelis kartus perbraukite peilio galiuku per apversto puodelio dugną.

Kempinė

5. Skustukas

Paprastas skustukas, kurį naudojate, gali būti pagamintas savo rankomis. Uždėkite jį ant peilio kiekvieną kartą, kai reikia nulupti daržoves.

6. Virtuvinė kempinė

Kiekviena namų šeimininkė turi kelias kempines, kurios virtuvėje naudojamos įvairiems tikslams. Viena skirtas indams plauti, viena – viryklei valyti, trečia – virtuvės baldams valyti. Moterys aiškiai žino, kurią kempinę reikia naudoti konkrečiu atveju. Bet kas, jei vyras ar vaikai ateis tvarkyti virtuvės?

Jie tikrai viską supainios ir išplaus indus netinkama kempine. Kad išvengtumėte painiavos, paprasčiausiai nukirpkite kempinės, kurią naudojate virtuvės paviršiams valyti, kampą.

Kempinė

7. Virtuvinė lentelė

Norėdami, kad pjaustymo lentelė neslidinėtų naudojimo metu, po ja padėkite drėgną valymo šluostę.

8. Kepimo indas

Jei virtuvės arsenale nėra įvairių kepimo indų, neliūdėkite! Tinkamą kepimo skardos dydį galite pasiekti, pritvirtinę mažą kepimo folijos gabalėlį.

Kempinė

9. Originali kiaušinienė

Norėdami išvengti sudėtingo kiaušinio baltymo plitimo visoje keptuvėje, naudokite šviežių paprikų žiedus.

10. Avokadas niekada nebejuoduos

Kad prapjautas avokadas netamsėtų, tiesiog vidinius vaisiaus kraštus patepkite saulėgrąžų aliejumi.

Kempinė

Tikimės, kad šie patarimai palengvins jūsų gyvenimą.

Reklama