Keturi Zodiako ženklai, kurie dėl meilės pasiryžę pereiti visus sunkumus

Horoskopai

Meilė tiesiogine prasme gali atimti iš žmogaus protą. Tai galima paaiškinti hormonų audromis organizme, kurios kyla, kai mes įsimylime.

Astrologai nustatė keturis Zodiako ženklus, kurie dėl meilės pasiruošę bet kam. Jie kovos dėl savo aistros iki paskutinio – nestokite jiems skersai kelio!

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo atstovai yra labai kantrūs ir atkakliai metų metais ieško tinkamo partnerio. Ir kai jie sutinka savo sielos draugą, jie jį dievina ir yra pasirengę aršiai kovoti dėl jo. Niekas negali sutrukdyti jiems siekti savo meilės, nes jie nenusileidžia nepalankiam likimui ir nepasiduoda. Ir net jei jie jaučiasi pasirengę ką nors nužudyti dėl meilės, jie suras sau pasiteisinimą, teigdami, kad visa tai – dėl kilnaus tikslo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jausmingasis Vėžys dažnai negali susitvarkyti su savo jausmais. Šio Zodiako ženklo atstovai chaotiški ir nenuspėjami, nes juos stipriai veikia Mėnulis, o jų emocijos svyruoja priklausomai nuo Žemės palydovo fazių. Yra didelė tikimybė, kad Vėžys iš meilės gali daryti bjaurius dalykus. Jis elgiasi impulsyviai ir pagal savo jausmus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis santykiuose nevaidina. Jis iš tikrųjų yra užkietėjęs romantikas. Tačiau šio ženklo atstovai yra pavydūs ir įkyrūs. Įsimylėję jie gali tapti siaubingai neracionalūs, visai prarasti sveiką protą. Tačiau Jautis pats nenusikals – jis suras ką nors kitą, kas atliktų už jį juodą darbą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas yra visiškai atsidavęs savo sielos žmogui. Jis labai stipriai išgyvena visas teigiamas ir neigiamas emocijas, kurios lydi meilės santykius. Bet kokia romantiška partnerystė su Skorpionu bus blaškymasis nuo vieno kraštutinumo prie kito. Skorpionas garsėja savo kontroliuojančiu elgesiu ir pavydu, kuris gali būti toks stiprus, kad paskatins jį sutriuškinti ar net nužudyti kiekvieną, kuris kliudys Skorpiono meilei.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt