Keturi zodiako ženklai, kuriuos lapkričio mėnesį saugos aukštesnės jėgos

Keturi zodiako ženklai, kuriuos lapkričio mėnesį saugos aukštesnės jėgos Horoskopai

Sveiki visi „Talisman“ kanale ir tikiuosi, kad lapkričio mėnesį būsite tarp tų laimingų ženklų.

Lapkritį aukštesnės galios keturis kartus jums padės kritinėse situacijose. Jų apsauga padės išvengti didelių finansinių nuostolių ir taip pat atneš sėkmės.

Pirmoji diena, kai pajunti jų globą, yra lapkričio 10 d. Šią dieną Neptūno triguba su Saule panaikins ribas nuo realybės, o išsipildys patys neįmanomiausi norai. Tie, kurie dabar bendrauja su draudimo bendrove ar mokesčių inspekcija, gali tikėtis teigiamo jų problemos sprendimo.

Tai galioja visiems ženklams, tačiau aukščiausių jėgų pagalbą pilniausiai pajus skorpionai ir liūtai. Liūtai galės žymiai pagerinti savo finansinę padėtį dėl netikėto pinigų gavimo – tai bus giminaičių ar draugų dovana, netikėtas paveldėjimas ar sėkmingai įvykdytas sandoris ką nors parduoti.

Skorpionai aukštesnių jėgų regėjimo lauke atsidurs lapkričio 15 d., Kai planetų išdėstymas bus jiems palankus. Šią dieną jų gyvenime atsiras nauja galimybė ir jie galės išvengti bet kokio pavojaus, susijusio su piniginės ar sveikatos pažeidimais.

Be to, nuo šios dienos aukštesnės jėgos pradės padėti kitam ženklui, kurio planetos dalyvauja jaunatis – tai yra vėžio ženklas. Jie padės Vėžiams atkurti visus praeities štrichus, įskaitant fizinę jėgą. Be to, jie bus patikimai apsaugoti nuo neigiamos kitų žmonių įtakos.

Lapkričio 24 d. Aukštesnės jėgos ims mergeles globoti. Mergelės sužinos paslaptį, kuri ateityje padės įgyvendinti planus ar išvengti didelių problemų. Šią dieną jie atras visas savo artimos aplinkos paslaptis ir galės paversti situaciją savo naudai.

Paskutinė data, kai aukštesnės jėgos globos visus keturis ženklus, yra lapkričio 27 d. visi jie gaus galingą apsaugą nuo neigiamos įtakos ir netgi galės atsikratyti protėvių prakeiksmų.

Reklama