Kiek kartų turėtum mylėtis pagal savo amžių

Kiek kartų turėtum mylėtis pagal savo amžių Žmonės

Atrodytų, keistas klausimas, tiesa? Tačiau kaip jau ne kartą esame girdėjusios iš pačių medikų lūpų – 2 kartai per savaitę skirti sveikatai, visi kiti kartai – tavo malonumui.

Kinsey universiteto duomenimis, 18-29 metų žmonės turėtų mylėtis vidutiniškai 112 kartų per metus (vadinasi, maždaug kas 3 dienas). Tie, kuriems nuo 30 iki 39 metų,  turėtų mėgautis 86 kartus per metus. 40-49 metų amžiaus žmonėms reikia ne mažiau nei 69 kartus per metus.

O kokia realybė? 13% sutuoktinių mylisi vos kelis kartus per metus, 45% – vos kelis kartus per mėnesį, 34% – 2-3 kartus per savaitę ir tik 7%  mėgaujasi daugiau nei 4 kartus per savaitę.

Kodėl mylėtis tiesiog būtina!

1. Ne naujiena, jog po karštos meilės nakties jaučiamės gyvesnės, tarsi atjaunėjusios. Tačiau vienas škotų mokslininkas teigia, jog santykiaujant tris kartus per savaitę iš tiesų atrodome dešimt metų jauniau. Pripažinkime, tikrai nebloga priežastis dažniau pasidžiaugti kūniškais malonumais.

2. Pagal Amerikoje esančio Wilkes Universiteto tyrimo rezultatus, bent vieną ar du kartus per savaitę besimylinčiųjų organizme aptiktas daug didesnis antikūnių, vaidinamų imunoglobulinu, skaičius. Antikūniai padeda mums apsisaugoti nuo peršalimo ligų, bakterijų ir kitų infekcijų.

3. Neseniai atliktas Niujorko Universiteto studentų tyrimas įrodė, jog sperma veikia kaip geras antidepresantas. Regis, depresijos kamuojamos merginos piliules drąsiai gali iškeisti į meilės žaidimus lovoje su savo mylimuoju!

4. Vokietijoje atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad 60 procentų apklaustųjų nuo migrenos padėjo išgyti… Taigi, damos, meskite Ibuprofeną per petį ir keliaukite ieškoti savo išrinktojo.

5. Greičiausiai, akto metu sudeginame ne tiek kalorijų, kiek iki šiol buvo manoma (vidutiniškai 21 kcal). Gali būti, jog išgaruoja jų kur kas daugiau. Nors itin tikslių duomenų iki šiol nėra, priklausomai nuo lytinio akto, galima sudeginti iki 440 kalorijų!

6. Teksaso Universitete atliktos apklausos rezultatai parodė, jog viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės užsiima , yra ta, jog tai padeda pakelti savivertę. Apklaustieji teigė, kad padeda pamilti save ir ypač savo kūną.

7. Padės pagerinti kraujotaką. Per seksualinius santykius suaktyvėja širdies veikla, į organus ir ląsteles priplūsta šviežio kraujo. Gerėjant kraujotakai vyksta teršalų šalinimas, todėl jaučiamas mažesnis nuovargis.

Reklama