Kiek tu myli save? Šis psichotestas pasakys apie jus visą tiesą

Kiek tu myli save? Šis psichotestas pasakys apie jus visą tiesą Įdomybės

Tiesiog pasiimkite labiausiai patinkančią gėlę. Jie sako, kad prieš ką nors darant dėl ​​kitų, turime išmokti mylėti save.Yra didelis skirtumas tarp to, ar gerai elgiesi su savimi, ar esi sveikas, ir nuo narcisizmo ir savanaudiškumo.

Tai, kad priimate savo mintis, kūną ir būties būdą, dar nereiškia, kad turite būti uždaras ar arogantiškas kitų atžvilgiu.Šis paveikslo testas veikia mūsų pasąmonę ir patikrina, kam iš tikrųjų esame pasirengę.Ar esate pasirengęs atlikti šį testą?Tai užtruks vos kelias sekundes.
Testas: koks esi narcizas?
Pažvelkite į paveikslėlį aukščiau ir pagalvokite, kuri gėlė jums labiausiai patinka.Išvaizda nėra tokia svarbi – jei jaučiate subtilų „trauką“, tuomet rinkitės gėlę, kuri sugebėjo išreikšti save.Pasitikėkite savo intuicija!Duokite sau keletą sekundžių ir …

Gėlė Nr. 1
Jei pasirinkote pirmąją gėlę, tai reiškia, kad narcizo savybė jums niekaip nerūpi. Jūs žinote, kaip priimti kitų kritiką, tačiau su sąlyga, kad ji bus konstruktyvi. Mėgstate prižiūrėti aplinkinius žmones ir rodyti didžiulę atjautą jiems. Jums patinka klausytis kitų ir duoti jiems gerų patarimų.
Gėlė Nr. 2
Antroji gėlė simbolizuoja vadinamąjį „sveiką narcisizmą“. Jūs žinote save – savo stipriąsias ir silpnąsias puses – ir jums patinka būti dėmesio centre. Jūs priimate savo šešėlius ir spindite, ir nesigėdijate nė vieno savo daromo poelgio.

Gėlė Nr. 3
Šį simbolį pasirenka sąžiningi, protingi ir kūrybingi žmonės.Jūs turite matematinį mąstymą ir visi jau žino visas jūsų dovanas ir talentus.Nemėgstate girtis savo pasiekimais, tačiau esate už juos labai dėkingi.
Gėlė Nr. 4
Jei jus traukia ketvirtoji gėlė, tai reiškia, kad esate ypatingas narcizas.Tu taip myli save, kad nieko nematai už savo nosies galiuko!Jūsų reikalai jus taip sugeria, kad jums sunku pažvelgti į kitų žmonių likimus.Jūs apsupote save tik žmonėmis, kurie tenkina jūsų snickingo ego poreikius.
Gėlių skaičius 5
Esate labai kukli, tačiau taip pat stipriai suvokiate savo vertę.Jūs gerbiate save ir rūpinatės savo ribomis, tačiau tai nereiškia, kad visada turite būti visatos centre.

Gėlės numeris 6
Ar nurodėte gėlės numerį 6?Tai reiškia, kad turite polinkį būti narcizu, tačiau galite būti ištikimas, paslaugus ir jautrus draugas.Deja, jūs nuolat jaučiatės, kad tik jūsų mąstymas ar elgesys yra teisingas, o kiti visada turėtų jus sekti.

Reklama