Ko negalima daryti su vestuviniais žiedais, jei norite, kad jūsų šeimyninis gyvenimas būtų laimingas

Žmonės

Meilės ir ištikimybės vardan jaunieji vestuvių dieną apsikeičia vestuviniais žiedais.

Jie yra vieni svarbiausių šios šventės atributų, būtent todėl su žiedais susiję daug prietarų.

Yra kelios taisyklės, kaip nešioti sutuoktuvių žiedus, kad santuoka būtų tvirta:

1. Būsimų vyro ir žmonos žiedai neturi būti skirtingi. Kai kurios merginos išsirenka sau tokios pat storio ar net storesnį už jaunikio žiedą. Toks skirtumas gali turėti neigiamą poveikį į tarpusavio supratimą šeimyniniame gyvenime.

2. Niekam negalima leisti matuotis mūsų vestuvinių žiedų. Tokiu būdu galima atiduoti savo šeimyninę laimę ar savo likimą. Tokiu atveju, jei negalima išvengti jūsų žiedo pasimatavimo kitam žmogui, neperduokite jo iš rankų į rankas, o prieš tai padėkite ant stalo ar bet kurio kiro paviršiaus.

3. Iš didelio asortimento galima išsirinkti su piešinėliu ar be. Bet atminkite, kad vyro ir žmonos žiedai turi būti absoliučiai lygūs, tada ir santuoka bus tokia.

4. Jei labai norisi žiedo su ornamentu, rinkitės aptakų piešinį, tuomet toks bus ir sutuoktinių gyvenimas.

5. Žiedai, kuriuose suderintos dvi aukso rūšys, yra blogas ženklas. Tai reiškia, kad pas sutuoktinius su laiku atsiras paslapčių vienas nuo kito, ir jie gyvens dvigubą gyvenimą.

6. Žiedų įsigijimu turi užsiimti jaunikis, tokia tradicija. Prieš atnešdami juos į savo namus, triskart pakartokite: „Ilgam ir laimingam gyvenimui! Amen!“

7. Pagal prietarus, žiedus draudžiama nusiimti. Tačiau juos nešiojant pastoviai gali pablogėti savijauta, kadangi jie blokuoja energijos srautą. Geriau nusiimti vestuvinį žiedą nakčiai.

8. Jei vyro ar žmonos žiedas pasimetė, būtina savaitės bėgyje užsakyti tikslią jo kopiją.

9. Tokiu atveju, jei jūs radote žiedą, tai geras ženklas. Reiškia, artimiausiu metu jūs ištekėsite/vesite arba atsiras naujas šeimos narys. O štai saugoti tokio žiedo negalima, geriau perdaryti jį į naują papuošalą.

10. Jokiomis sąlygomis nemeskite savo žiedų. Jie yra meilės simbolis, ir taip elgtis su jais neleistina!

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!