Ko niekada nepasakys ginekologas: produktas, naikinantis grybelį, bakterijas ir blogą kvapą.

Ko niekada nepasakys ginekologas: produktas, naikinantis grybelį, bakterijas ir blogą kvapą. Žmonės

Anksčiau ar vėliau bet kuri moteris yra priversta kreiptis į gydytoją, jei yra simptomų, apie kuriuos jai gėda kalbėti. Paraudimas,  lytinių organų niežėjimas, gleivinės patinimas, pilvo apačios skausmas, nemalonaus kvapo išskyros.

Vaginitas  yra makšties gleivinės uždegimas, kurį sukelia patogeninės bakterijos ar grybeliai. Remiantis statistika, nuo to kenčia kas trečia vaisingo amžiaus moteris.

Norint suprasti  vaginito priežastį, svarbu atsiminti, kad makštyje gyvena daugybė įvairių mikroorganizmų (naudingų ir patogeninių). Jų pusiausvyra priklauso nuo moters amžiaus, gyvenimo būdo, kiaušidžių funkcijos.

Šie veiksniai daro įtaką glikogeno kiekiui makšties sienelėse, kuris, paverčiant pieno rūgštimi pakankamai didele koncentracija (pH 4-4,5), neleidžia plisti kenksmingoms bakterijoms. Šarminė aplinka makštyje gali išprovokuoti  ginekologines ligas .

Mūsų siūlomi patarimai skamba keistai, tačiau būtent tai rekomenduoja naudoti kai kurie ginekologai, kurie iš tikrųjų domisi moterų sveikatos palaikymu!

Naudojant  antibiotikus gydyti vaginitas gali pabloginti problemą sukelia grybelinės infekcijos plitimą. Cheminės medžiagos gali sukelti alergines reakcijas ir per didelį sausumą.

Tuo pačiu metu yra  natūralių priemonių, padedančių normalizuoti  moterų lytinių organų mikroflorą ir pašalinti nepageidaujamus vaginito apraiškas. Svarbu: prieš pradedant bet kokį gydymą, pirmiausia reikia ištirti ir išsiaiškinti, kuris ligos sukėlėjas išprovokavo ligą (bakterinę ar grybelinę).

Nuo senų senovės ramunėlių sultinys padėjo moterims išlaikyti savo sveikatą. 2 šaukštai. l sausų ramunėlių žiedų užpilkite 1 litru vandens, užvirkite ir leiskite užvirinti 5-10 minučių. Nuplaukite ir nusiplaukite ligos sunkumą. Normalizavus mikroflorą, ramunėlių vartoti negalima.

Norėdami užkirsti kelią makšties infekcijai, valgykite pakankamai fermentuotų pieno produktų, naudokite apatinius rūbus, pagamintus iš natūralių audinių, intymiai higienai naudokite minkštus produktus, kurių sudėtyje yra pieno rūgšties.

Taip pat svarbu: įkvėpkite partnerį nuskalauti prieš pradedant lytinį aktą, kad kuo mažiau pašalinių bakterijų prasiskverbtų į makštį.

Rūpinkitės silpna savo draugų sveikata: pasidalykite šiuo straipsniu su jais!

Reklama