Kodėl ant riešo reikalingas raudonas siūlas: kaip taisyklingai susirišti ir nešioti

Žmonės

Toks žavesys, tarsi raudonas siūlas, labai išpopuliarėjo beveik visuose mūsų planetos kampeliuose. Kasdieniame gyvenime galite sutikti daugybę žmonių, kurie jį dėvi. Bet koks to tikslas? Toliau sužinosite, kodėl ant riešo reikia nešioti raudoną siūlą ir kaip taisyklingai jį surišti.

Nuo ko saugo šis amuletas?

Raudonas siūlas saugo nuo įvairių neigiamų energijų, kurios gali gana stipriai paveikti žmogaus gyvenimą. Taip pat manoma, kad ji gali išpildyti įvairius norus, svarbiausia, tuo metu, kai ją užriša ant rankos, palinkėti. Senovėje žmonės tikėjo, kad jei namuose pakabinsite raudoną siūlą, tai bus tam tikra kliūtis blogiems žmonėms.

Ant kurios rankos jį reikia nešioti?

Kaip sako ženklai, raudono siūlo negalima duoti, jį reikia įsigyti patiems, kitaip jis neturės galios.

Jie nešioja jį ant riešo. Žmonės skirstomi į tris tipus: tuos, kurie mano, kad jį reikia nešioti ant kairės rankos, ir tuos, kurie tiki, kad ant dešinės. Tačiau yra ir teorijos šalininkų, kad nėra didelio skirtumo – jis vis tiek veiks kaip talismanas, taip pat pritrauks sėkmę ir klestėjimą.

Nepaisant to, dauguma tiki, kad užsidėjus ant dešinės rankos pritrauks sėkmę ir klestėjimą, o ant kairės – apsaugos nuo įvairių nesėkmių. Taip pat tarp žmonių yra nuomonė, kad raudonas siūlas gali išgydyti įvairias ligas.

Kaip užsirišti ant rankos

Kad jis veiktų ne tik kaip įvaizdžio aksesuaras ir puošmena, bet ir kaip stiprus talismanas, jis turi būti traktuojamas kaip ritualinis dalykas. Didelę reikšmę turi ne tik pasirinkta ranka, bet ir tai, kaip ji bus surišta. Norint teisingai uždėti raudoną siūlą, reikia laikytis taisyklių:

  1. Artimas žmogus turėtų susieti. Jei netoliese nėra, galite tai padaryti patys.
  2. Būtina aiškiai apibrėžti tikslą, kuriam tai reikalinga.
  3. Jį rišdami turėtumėte galvoti apie ką nors teigiamo.
  4. Būtina padaryti 7 mazgus, kad amuletas įgytų visą savo stiprumą.

Tikėjimai, susiję su raudonu siūlu

  • Kad ji atliktų talismano vaidmenį, ji turi būti nupirkta kokioje nors šventoje vietoje už sąžiningai uždirbtus pinigus;
  • kad siūlas išpildytų norą, jį reikia rišti lėtai ir neskubėti;
  • ant vieno mazgo galima išsakyti vieną norą, o kad jis išsipildytų, reikia jį ištarti garsiai arba pašnibždomis;
  • jei rišant siūlas nutrūksta, jo vėl uždėti negalima.
Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt