Kodėl katė miega žmogui ant galvos, kaip augintiniai parodo savo meilę

Įdomybės

Beveik visi kačių savininkai dažnai pabunda nuo kažko šilto ir minkšto galvos srityje. Nors bute yra daug vietų nakvynei, ir ne tik ant lovos ar sofos, vis dėlto augintiniai kartais ieško pačių neįprasčiausių. Toliau mes jums pasakysime, kodėl katė guli ant šeimininko galvos.

Šiluma, sklindanti iš žmogaus galvos

Visų mėgstami augintiniai žino, kad šilčiausia vieta žmoguje – jo galva. Dėl šios priežasties katės bando atsigulti ant šeimininko galvos. 80 procentų kūno pagamintos šilumos patenka į smegenis. Todėl norėdami pasitikrinti žmogaus kūno temperatūrą, visada ranka išbandykite kaktą.

Mylimo žmogaus kvapas

Jiems labai svarbus kvapas, kurį girdi katės. Tai pastebima, kai jie užuodžia valerijono, mėgstamo maisto, ar katžolės kvapą. Maždaug taip pat jie susiję su savininko sklindančiu kvapu. O jei jam patiko žmogaus naudojamas šampūnas ar kita plaukų priemonė, tai dar labiau pritrauks miegoti ant galvos.

Taip katė parodo savo meilę

Jei augintinis guli šalia žmogaus, tai reiškia didelį pasitikėjimą ir meilę gyvūnui. Jis niekada nemeluos su savo priešu ar su nepažįstamuoju. Jei katė mieliau miega ant šeimininko galvos, nekyla jokių abejonių – tai meilės ir pasitikėjimo ženklas.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt