Kodėl negalima pasilikti mirusių žmonių nuotraukų?

Kodėl negalima pasilikti mirusių žmonių nuotraukų? Įdomybės

Daugelis žmonių stengiasi kuo ilgiau išsaugoti savo mirusių protėvių atminimą. Vieni turi daiktus, kuriuos perduoda iš kartos į kartą, kiti turi istorijas, treti saugo nuotraukas, kuriose yra jų artimieji. Nepaisant to, kad nuotraukos yra lengviausias būdas išsaugoti žmogaus atvaizdą atmintyje, specialistai teigia, kad jų negalima saugoti, nes juose vaizduojami mirę žmonės…

Ryšys su gyvųjų pasauliu

Jei saugote mirusių artimųjų nuotraukas kartu su gyvų žmonių nuotraukomis, vadinasi, kad to žmogaus siela yra energingai susijusi su gyvųjų pasauliu. Šie žmonės negali rasti ramybės, tad ima persekioti artimuosius, siųsdami jiems įvairiausius ženklus, kad yra šalia. Jei jaučiate tokio žmogaus buvimą, tai nereiškia, kad jam gera su jumis ir kad jis nori klaidžioti po gyvųjų pasaulį.

negalima

Jei  nuotraukoje matomi ir mirę, ir gyvi žmonės, geriau ją apkarpyti ir palikti dvi skirtingas puses. Mirusiųjų fotografijas rekomenduojama laikyti uždaroje juodoje dėžutėje arba juodame gedulo albume.

Neigiama energija

Ekstrasensai gali daug sužinoti apie žmogų iš nuotraukos,jie jaučia ir tai, ar jis miręs, ar gyvas. Faktas yra tas, kad iš mirusių žmonių nuotraukų sklinda ypatinga energija. Ji ne visada paveikia suaugusius, tačiau gali būti pavojinga mažiems vaikams, nes jie neturi pakankamai geros energijos apsaugai. Jei nuotrauka yra vaikų kambaryje, ją reikia skubiai išnešti, nes kitaip ji gali sukelti ligą ar kitas bėdas. Suaugusiems tokios nuotraukos atima apsaugą nuo blogos akies ir piktųjų dvasių. Kad neigiama mirusiųjų energija nepaveiktų kitų, neturėtumėte laikyti nuotraukų matomoje vietoje.

Žinome, kaip sunku mirusių artimųjų nuotraukas perdėti į kitą vietą, tačiau negalima jų laikyti kartu su gyvųjų nuotraukomis.

negalima

Reklama