Kodėl nereikėtų laikyti mirusio žmogaus nuotraukų

Įdomybės

Beveik kiekvienas turime jau mirusių giminaičių ar artimų žmonių nuotraukų. Atrodo, kad tame nieko ypatingo nėra. Visgi svarbiausia laikytis būtinų taisyklių, kad neprisišauktumėte bėdos.

Norite to ar nenorite, mirusiojo nuotrauka iš tiesų yra susijusi su mirusiųjų pasauliu. Išeidamas iš gyvenimo žmogus per tokias nuotraukas palieka ryšį su gyvuoju pasauliu. Užtenka teisingai elgtis ir jums nieko blogo nenutiks, o mirusiojo energija neturės jums poveikio.

Jokiais būdais nestatykite mirusiųjų nuotraukų matomoje vietoje: nereikia jų kabinti ant sienų, statyti rėmeliuose ant stalo. Daugumos nuomone, „mirusios“ nuotraukos, dažnai krentančios į akis, gali iš gyvo žmogaus siurbti energiją.

Vienok, nieko baisaus nenutiks, jei nuotrauka tyliai gulės albume, kurį retai vartote. Ir atverčiate tik tam, kad prisimintumėte artimuosius ir pasinertumėte į nostalgiją. Visgi dažnai net menkiausios nuotraukos prieš akis iš tiesų gali turėti įtakos ir pabloginti sveikatą, sukelti emocinį nestabilumą.

Mirusių žmonių nuotraukas geriausia laikyti atskirai. Tokiu atveju, jei turite „bendras“ nuotraukas, kuriose pavaizduoti ir mirę, ir gyvi žmonės, geriau tokias perkelti į išėjusių žmonių albumą. Kiti geriau apkarpo nuotraukas, taip atskirdami gyvąją energiją nuo mirusiųjų.

Dar vienas patarimas – laikykite mirusiųjų nuotraukas juodame albume, arba albumą įdėkite į juodą paketą ar segtuvą. Geriausia tokius albumus atversti minint Anapilin išėjusių dieną.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!