Kodėl neturėtume dėvėti tų pačių pižamų 2 dienas iš eilės

Kodėl neturėtume dėvėti tų pačių pižamų 2 dienas iš eilės Žmonės

Vidutinis vyraspižamą keičia kas 13 naktų.Moterys paprastai laukia 17 naktų, norėdamos mesti pižamą į skalbyklą.Dauguma moterų turi kelias pižamų poras ir yra linkusios pamiršti, kiek laiko jos buvo lauke.Nors šliaužti į lovą gerai dėvėtoje pižamoje gali atrodyti nepavojinga, tai gali sukelti nerimą keliančių pasekmių.

Mums, „ Bright Side“,buvo įdomu sužinoti, kaip įprotis eiti miegoti senomis pižamomis gali jus paveikti.

1. Jūs miegate nesveikoje aplinkoje.

Pižamos guli ant jūsų odos.Jei vėl ir vėl nešiojate tą patį audinio gabalą,jūsų drabužiuose gali pradėti kauptisbakterijosir negyvos odos ląstelės.Net jei reguliariai skalbiate patalynę, ji ilgai nebus šviežia, nes ji tiesiogiai liečiasi su neplautais naktiniais drabužiais.Naktį po nakties dėvint tą pačią pižamą gali atsirastiinfekcijų, kurias sunku gydyti.

2. Galite perkelti mikrobus ant kitų drabužių.

Įdėjus pižamą į skalbimo mašiną, ant jos esančias bakterijas galima perduoti visiems kitiems skalbinių skalbiniams.Jei dėvėjote naktinius drabužius 2 savaites iš eilės, skalbdami negalėsite atsikratyti daugumos mikrobų ir jie bus perkelti ant kitų drabužių, kurie liečiasi su oda.

3. Tai turi įtakos jūsų miego kokybei.

Panašiai kaip tai, kaip ką tik išvalytos patalynės gali suteikti atsipalaidavimo jausmą , miegodamas švariuose naktiniuose drabužiuose jautiesi žvalus.Šliaužti į lovą su prakaituota pižama gali jus išlaikyti naktį, jei jaučiatės niežulys.

4. Tai gali pabloginti jūsų alergiją.

Jei esate alergiškas dulkėms ar turite kitų kvėpavimo sutrikimų, miegojimas senomis pižamomis gali pakenkti rimtai.Dulkių erkutės ėda negyvas odos dribsnius, todėl jas traukia jūsų čiužinys ir naktiniai drabužiai, todėl kyla kvėpavimo problemų.Jei esate alergiškas dulkėms, pižamą geriau keisti bent kas antrą naktį.

5. Tai gali sukelti spuogus.

Kai nepakeisi naktinių drabužių, audinyje kaupiasi bakterijos ir negyvos odos ląstelės.Naktį jis prispaudžiamas prie jūsų porų, jas užstoja ir sukelia išsiveržimus.Kai miegant prakaituojate, jūsų pižamos sugeria prakaitą ir sukelia spuogus.

6. Kvepia blogai.

Jūsų naktiniai drabužiai sugeria prakaitą, sukurdami puikų mikroklimatą bakterijoms.Jie klesti drėgnose, tamsiose vietose, sukuria blogus kvapus ir sutrikdo jūsų miegą.

7. Tai gali susilpninti jūsų imuninę sistemą.

Kai dėvite tą pačią pižamą naktį iš vakaro, jūsų imuninė sistema nuolat kovoja su mikrobais, kvėpavimo takų komplikacijomis ir alergijomis.Visi šie veiksniai gali susilpninti jūsų kūno apsaugą ir apsunkinti apsaugą nuo virusų.

Kaip dažnai keičiate pižamą?Kiek laiko ilgiausiai dėvėjote naktinius drabužius prieš juos skalbdami?

Reklama