Kodėl veido toniką pakeičiau vandenilio peroksidu, o kremo visai nenaudoju.

Kodėl veido toniką pakeičiau vandenilio peroksidu, o kremo visai nenaudoju. Receptai

Sveiki!
Šiandien noriu pasidalinti veido, kūno ir sielos triukais, kuriuos nuolat naudoju.

Visos šios yra mano asmeninės išvados, aš nieko neįpareigoju to daryti. Galų gale kiekvienas žmogus yra laisvas ir laisvas daryti taip, kaip nori.

Jūsų dėmesiui pristatau taškus, kurie padeda jums atrodyti geriau, atleidžiant nuo primestų grožio produktų ir taupant biudžetą.

1. Būkite harmonijoje su savimi.

Įsilaužęs, bet labai reikalingas patarimas, daugelio ignoruojamas. Ką tai reiškia mano supratimu? Jums nereikia kažko mėgdžioti, stengtis būti panašiu į tą populiarią televizijos žvaigždę ar bijoti nepateisinti kieno nors lūkesčių.

Harmoninga asmenybė nesąmoningai traukia kitus žmones, ir viskas dėl to, kad ji nėra tokia, kaip niekas kita, ji yra tokia viena! Net ir pati gražiausia, tačiau pagarsėjusi moteris neturės jokių šansų, jei netoliese pasirodys pasitikintis savimi žmogus, kupinas harmonijos.

2. Nenaudokite veido kremo.

Tikriausiai tai yra taškas, dėl kurio komentaruose aš visiškai „grėbsiu“, bet vis tiek aš kalbėsiu.

Anksčiau aš, kaip ir daugelis, tikėjau, kad kremas yra tikras išsigelbėjimas nuo trūkumų ir panacėja odos senėjimui.

Aš atkakliai tryniau lengviausias geles, nepaisant aliejinio blizgesio, manydamas, kad tai yra dehidracija, nes taip apibūdina daugelis vaizdo kosmetologų.

Tačiau tuo tarpu spuogų darėsi vis daugiau, o poros buvo gilesnės ir platesnės. „Na, nieko, svarbiausia, kad neliktų raukšlių, vadinasi, aš pratęsiu savo jaunystę“ – pagalvojau.

O jei manysime, kad veido kremai ir geliai netinka visiems? Pavyzdžiui, mano riebi oda, linkusi į patinimus ir suglebimus, yra tik kenksminga. Tačiau kasdienis savimasažas paprastu vandeniu ir druska daro stebuklus. Nuoroda į metodą pateikiama žemiau.

Jei atvirai, kremų nenaudojau jau seniai, ir nepaisant dehidratacijos grėsmių, oda tik pagerėjo, ji visai neišsausėja, nes turi pakankamai natūralios drėgmės.

Žinoma, turėtumėte atidžiai ištirti savo veido tipą ir jo polinkį į su amžiumi susijusius pokyčius. Pavyzdžiui, moterims, turinčioms sausą odą ir smulkių raukšlių tipą, mano patarimas atrodys kliedesys. Ir teisingai, nes masažas ir atsisakymas drėkinti iš tokio veido padarys iškeptą obuolį.

Tačiau žmonėms, linkusiems į edemą ir blizgančią odą, patariu nenusivilti tankiais kremais. Jie visiškai užkimš poras, dėl kurių padidės prakaitavimas, nuo to ir bėrimų, net jei esate toli nuo paauglio, nelygus tonas ir dar labiau patinę veidą.

  • Išbandykite eksperimentą ir apsieikite be šio įrankio mėnesį. Jūs nieko neprarandate, nes per šį laiką neįmanoma pradėti odos, juolab kad visada galite grįžti prie įprastos priežiūros.

3. Naudokite burnos skalavimo skystį kaip kojų ir kūno dezodorantą.

Ši paprasta, tačiau veiksminga priemonė yra kiekvienoje grožio parduotuvėje. Burnos skalavimo skystis gali lengvai pakeisti kojų ir kūno dezodorantą, gali būti naudojamas kaip batų purškalas.

Kainos kategorija bet kokiai piniginei: nuo 50 rublių iki begalybės. Ir jums tiesiog reikia įpilti šiek tiek skysčio į įprastą purškimo buteliuką ir naudoti jį kaip nurodyta.

Produktas puikiai atgaivina kojas, leisdamas jaustis patogiai visą dieną, ši galimybė yra ypač gera karštuoju metų laiku, bet ir rudens-žiemos laikotarpiu, kai ilgą laiką būname su šiltais, uždarais batais uždarose patalpose (pavyzdžiui, parduotuvėse) – tai puikus pasirinkimas.

4. Periodiškai nuvalykite veidą vandenilio peroksidu.

Pavyzdžiui, aš visiškai atsisakiau toniko ir taip išvalau odą. Aš tiesiog nuvalau odą tirpalu suvilgytu vatos diskeliu. Žinoma, tai nepakeičia, tarkime, skalbimo gelio, tačiau kaip papildomas valymas yra idealus.

  • Pasirinkimas leidžia palengvinti ginklus ant veido (jei yra), dėl tos pačios priežasties reikėtų vengti kontakto su antakiais ir blakstienomis.
  • Vaistas nesukelia jokio deginimo pojūčio ir sausumo, aš naudoju įprastą 3% tirpalą. Man patinka jausmas po procedūros – oda tarsi tankėja ir stangrėja, dingsta „išsipūtusio“ veido poveikis.

Pasikartosiu, tai tik tie metodai, kurie man patinka, žinoma, jūs turite išbandyti ar ne, bet bet kuriuo atveju ačiū už dėmesį!

Reklama