Kokį mėnesį gimė moteris – tokia ji ir karalienė

Žmonės

Kaip sakoma, karalienė mato karalienę, todėl ponios, sveiki atvykę į mūsų karalienės balių. Šiek tiek pakoreguokite prabangias karūnas ir atsisėskite į sostą. Jau įdomu, kokia tu karalienė? Turime stebuklingą veidrodį – pažvelk į jį. Dabar veidrodis jums pasakys, kokia esate karalienė, priklausomai nuo to, kokį mėnesį gimėte.

Kiekviena moteris yra karalienė ir nusipelno visko, apie ką svajoja! Siūlau nudžiuginti ir sužinoti, kokia karalienė esate savo gimimo mėnesį. Na, pradėkime!

Sausio mėn. Jūs esate kantrybės ir ištvermės karalienė

Tokios karalienės yra įpratusios likimo peripetijas sutikti pakeltomis galvomis, dažniausiai jos ne tik niekam nesiskundžia, bet ir dažnai išklauso kitų žmonių skundus ir kitiems duoda gerų patarimų. Tokia karalienė gali ištverti labai ilgai, bet jei jos kantrybė pasibaigė, saugokis, ji sugeba viską. Sukčiavimas neatleidžia.

Vasario mėn. Jūs esate karalienė, kuri visada pasirenka savo kelią

Tokios karalienės yra užsispyrusios, pasitikinčios savimi ir išdidžios. Tačiau tai jų nesugadina. Jie niekada nebijo sunkumų, greitai priima sprendimus, natūralūs lyderiai. Jie turi gerai išvystytą intuiciją, kuri padeda gerai suprasti žmones. Jie dievina vaikus.

Kovas. Jūs esate karalienė, kuri tikrai tikra panele.

Tokios karalienės yra labai jautrios, švelnios, švelnios, pažeidžiamos ir kuklios. Jie užsispyrę, bet atrodo labai mielai. Jie turi įgimtą stiliaus pojūtį. Šias karalienes visada traukia tikri karaliai, kurie yra pasirengę juos apsaugoti ir apsaugoti nuo visų likimo peripetijų.

Balandis. Jūs esate sukilėlių karalienė

Ir ne tai, kad tokios karalienės mėgsta laužyti taisykles. Ne, visa esmė ta, kad jie turi savo. Drąsūs, nuoširdūs ir ryžtingi, su neįtikėtinu moterišku patrauklumu, jie lengvai nustato savo taisykles, kad ir kur eitų. Vyrai užburti iš pirmo žvilgsnio.

Gegužė. Jūs esate kario karalienė.

Nustebote, kad ši miela dama iš tikrųjų yra tikra širdies karė, kieta ir teisinga? Visi nustemba. Šios karalienės sujungia nesuderinamą – viena vertus, jos gimsta šeimininkėmis, kita vertus, jų ryžto, drąsos ir valios gali tik pavydėti. Dažniausiai jie yra labai gerai įsitvirtinę gyvenime.

Birželio mėn. Jūs esate regėtoja karalienė.

Šios karalienės puikiai išmano žmones, nemėgsta konfliktų, yra labai malonios. Tačiau jie turi vieną paslaptį – su kokiu šeštuoju pojūčiu žino ateitį, tačiau jaunystėje retai pasitiki šiuo šeštuoju pojūčiu. Jų mėgstamiausios gėlės yra ramunėlės.

Liepos mėn. Jūs esate karalienė vyrų širdžių užkariautoja.

Vaikystėje dažnai būna labai graži mergaitė, tačiau gali atrodyti, kad valdingesnė motina trukdo jos grožiui … Tačiau kai tik susidaro palankios sąlygos, jų grožis sužydi ir kam patinka. Vyrai tiesiog pamišę dėl tokių moterų, tačiau šios karalienės išvaizdos nekelia. Paauglystėje jie dažnai įsimyli, degina save, tačiau galų gale susitinka su savo vyru.

Rugpjūtis. Jūs esate Karalienės karalienė.

Šios karalienės yra natūralios lyderės, mokančios vadovauti žmonėms. Paprastai jie gyvenime pasiekia daug, tačiau nepaisant to, jiems svarbiausia yra namai ir šeima. Tikrai sąžiningi ir padorūs žmonės, kuriuos dažnai mėgsta naudoti kiti.

Rugsėjo mėn. Tu esi Raganų karalienė.

Šios karalienės gali turėti skirtingus personažus, tačiau jas vienija vienas dalykas – išoriniu tikslumu, net pedantiškumu, kartais pabrėžta kuklia išvaizda, jie sugeba iš nieko sukurti stebuklą. Ir jūs pagalvojote, kodėl šios karalienės visada skaniai gamina?)

Spalio mėn. Jūs esate jausmingumo karalienė.

Šios karalienės gyvena jausmais, nors išoriškai gali atrodyti net šaltos … Tačiau jos ledas ir ugnis susiliejo. Fatališkos moterys sugeba sužavėti bet kurį vyrą tik vienu žvilgsniu. Tuo pat metu jie mėgsta apsimesti mielais paprastaisiais.

Lapkričio mėn. Tu esi Raganų karalienė

Šios karalienės tikrai moka mylėti. Aistringos, labai charizmatiškos moterys. Puikūs psichologai, jie gali lengvai atspėti žmonių ketinimus. Šios karalienės tikrai moka užburti, jos dažnai sapnuoja pranašiškus sapnus.

Gruodžio mėn. Jūs esate klajojanti karalienė

Net jei šios karalienės visą gyvenimą gyvena vienoje vietoje, jos vis tiek lieka klajūnėmis. Išoriškai pavyzdingi sutuoktiniai dažnai svajoja apie kažką panašaus … Ir dažniausiai jų svajonės pildosi. Jie turi lengvą ir šviesią sielą!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt