Kokia bus savaitė nuo 2024 m. birželio 3 d. iki birželio 9 d. pagal Pavelo Globos horoskopą

Live horoskopai

Vasaros pradžia suteikė mums palankių perspektyvų, kurios atsispindi Pavelo Globos horoskope 2024 m. birželio 3–9 d. savaitei. Šis laikotarpis žada būti malonus ir svarbus daugeliui zodiako ženklų.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

Avinui neigiamos akimirkos bus trumpalaikės ir mažiau destruktyvios nei praėjusią savaitę. Šis laikotarpis idealiai tinka šeimos reikalams ir darbui, tiek intelektualiniam, tiek fiziniam.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Jautis turės įveikti sunkumus santykiuose ir rasti sutarimą. Svarbu neperžengti to, kas leidžiama sprendžiant konfliktus, ribų, o pirmenybę teikti ramiems pokalbiams. Didėja poilsio poreikis, o dalykų planavimas tampa raktu į sėkmingą šios savaitės eigą.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai šią savaitę turi intelektualinių galių žydėjimą. Merkurijus suteikia jiems energijos mąstymui, tačiau fizinė jėga gali šiek tiek sumažėti. Galite dirbti tiek vienatvėje, tiek komandoje, tačiau svarbu apsiriboti tik būtiniausiais dalykais.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Vėžiams tai palankus laikas tobulėti ir susitaikyti su kitais. Svarbu būti atviram kritikai ir norėti tapti geriausia savo versija. Ši savaitė palanki susitaikymui su draugais ir šeima, taip pat bendram darbui ir laisvalaikiui.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Savaitės pradžioje Liūtai gaus galingą motyvacijos ir kūrybinės galios užtaisą. Intelektualus darbas bus ypač sėkmingas malonioje komandoje. Šis laikotarpis yra tinkamas įveikti trūkumus ir silpnybes dėl galingos vasaros pradžios energijos.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Mergelėms atėjo laikas susidoroti su trūkumais ir laimėti finansiniame bei meilės frontuose. Svarbu vengti rutinos ir rutinos, taip pat atsiverti naujoms pažintims, kad praskiestų kasdienybės nuobodulį.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Svarstyklėms patariama daugiau laiko praleisti kelyje ir ieškoti kažko naujo. Sunkumai ir problemos bus trumpalaikiai, o laikas padės pasiruošti naujam gyvenimo etapui.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

Skorpionai turės savaitę padidėjusio produktyvumo, bet galbūt su tam tikru nuovargiu. Šis laikotarpis tinka mokytis ir įgyti naujų įgūdžių, o meilėje sėkmė atneš nuoširdumą ir atsidavimą.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Šauliai turėtų padėti kitiems, nelaukdami mainais, nes gėris jiems sugrįš du kartus. Noras pasiduoti ir dirbti komandoje padės atverti naujas karjeros perspektyvas ir išspręsti santykių problemas.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

Ožiaragiai turėtų sutelkti dėmesį į finansus ir darbą, ypač jei jie susiję su bendravimu. Šią savaitę padidėja priešingos lyties atstovų susidomėjimas, tačiau romantiškus pasimatymus geriau palikti savaitės pabaigai arba kitos savaitės pradžiai.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

Vandeniai produktyvumo viršūnėje turėtų imtis sunkiausių projektų. Sustiprės jų intuicija, kuri padės sudėtingose situacijose, tačiau kitų nuomonė gali būti neteisinga.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Žuvys turi palankią savaitės pradžią naujiems verslams ir brangiems įsigijimams. Savaitgaliais rekomenduojama atlikti namų ruošos darbus ir atsipalaiduoti. Vienatvė ir bendravimas su naujais žmonėmis bus naudingi.

 

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt