Kokie bus jūsų 2021 metai.

Kokie bus jūsų 2021 metai. Žmonės

Mes visada galime pasirinkti, kuo tikėti, tiesa?

Prognozės 2021 m.  Nuotraukos iš tinklo
Prognozės 2021 m. Nuotraukos iš tinklo

Kas iš mūsų neieško prognozės internete, prognozės išbandyti šią naują suknelę, kurioje turėsime šokti ateinančių metų šokį? Ir aš noriu suprasti, kam ruoštis, kokiomis galimybėmis galima pasinaudoti, kur padėti šiaudus …

Bet visos prognozės, prognozės turi ne tiek daug informacijos, kiek programa, sąveikaujanti su mūsų pasąmone ir, jei sutampa kai kurie pagrindiniai elementai, ji yra įgyvendinama. Kuo masyvesnė prognozė, tuo daugiau žmonių nori ja tikėti, tuo ryškesnė ir tikslesnė ji išsipildo.

Tačiau gera žinia yra ta, kad turime pasirinkimą! Šį programavimo gebėjimą galime naudoti prognozėms ir prognozėms. Neieškokite juose šakelių, ką griebtis uragano atveju, o kurkite savo programą metams.

Ar manote, kad aš siūlau jums atsisėsti dėl kito plano? Bet ne! Kažkas įdomesnio) Nuspręskime patys. Tačiau norint, kad mūsų vidinis kritikas tai sutiktų, reikia rimtų faktų. Ir šie faktai gali būti tie pagrindiniai įvykiai, kuriais prognozuotojai patys grindžia savo teorijas.

Straipsnio pabaigoje nuostabi technika, kuri tapo tradicine mūsų šeimoje!

Sukurkite savo metų prognozę!  Nuotraukos iš tinklo
Sukurkite savo metų prognozę! Nuotraukos iš tinklo

Pavyzdžiui, astrologinės prognozės yra pagrįstos kosminių kūnų padėtimi. O kas mums trukdo siūlyti savo unikalią strategiją pagal šią situaciją? Na, Jupiteris ir Saturnas sujungė Vandenio žvaigždyną – kas tai tau?

Įsivaizduokite, kaip dangaus milžinai suteikia jums jėgų, kūrybinės energijos, kaip jie nušluoja visas kliūtis ir apribojimus savo kelyje. Jūsų pagrindinis uždavinys yra įsisavinti šią energiją, įsileisti ją į savo gyvenimą ir pasinaudoti šiomis galimybėmis. Arba sakome sau: dėka vyraujančių astronominių aspektų, 2021 m. Man leis įvykdyti tai, ko ilgai nedrįsau padaryti. Šiais metais rašau ir leidžiu savo knygą, į mano gyvenimą įeina nauji įdomūs žmonės, o šeimoje atsiranda klestėjimas, komfortas ir harmonija.

Arba finansinės prognozės – jos žada dolerio nominalą, rublio nominalą, rinkų kritimą, ekonomikos kritimą, sprogs „hipotekos burbulas“, bus mažiau darbo … Be to, mes juos koreguojame lūkesčiai mūsų pačių labui. Juk visiškai viskas, kas vyksta, visada turi dvi puses. Ir yra daugybė žmonių, kurie nebankrutavo 2020 m., Bet jiems pavyko, pasiekė naują pajamų ir išsivystymo lygį.

Ir mes stengsimės visus finansinės srities įvykius paversti savo labui. Tačiau finansinė pusė netoleruoja sklandymo danguje, pinigai myli sąskaitą. Todėl mes nustatome savo finansinę prognozę, atsižvelgdami į pasaulines tendencijas ir pasaulinį finansinį tikslą. Tegul mūsų prognozė skamba taip:

2021 m. Realias pajamas padidinu 30 proc., Tuo tarpu sėkmingai panaudodamas naujas pajamų galimybes, generuoju kelis skirtingus finansinius šaltinius. Pvz .: pradedu investuoti, įvaldau naują profesiją, pereinu į nuotolinį darbą, atidarau ir aktyviai plėtoju naują verslą, kuris yra organiškai įpintas į šiuolaikinę ekonomikos sistemą ir pradeda aktyviai vystytis, pradedu savo tinklaraštį, vedu savo finansinę apskaitą , ir taip toliau, kam ką, kaip reikia pasakyti.

Wanga, Nostradamus ir kitų garsių būrėjų prognozės taip pat gali būti naudojamos jūsų pronozui. Pagrindinis dalykas yra atkreipti dėmesį į teigiamą prognozę)

Na, pavyzdžiui: Vanga prognozavo: „Rusija išgelbės visus“ ir „Kas tikės, tas išgyvens“.

Taigi mes paskiriame savo prognozę: kadangi Rusija išgelbės visus, tai visų pirma reiškia, kad visi bus išgelbėti, o Rusija yra didvyris, sankcijos išnyks, apribojimai išnyks, bus klestėjimas ir turtai, plėtrą ir dosnumą mūsų šalyje ir visame pasaulyje. Ir aš tuo tikiu, nes mes visada pasirenkame, kur investuoti savo energiją. Mes tikime ir parduodame tai, kuo tikime!

Fortūnos slapukai yra dar vienas būdas nusiteikti nuobodžiai nuotaikai.  Nuotraukos iš tinklo
Fortūnos slapukai yra dar vienas būdas nusiteikti nuobodžiai nuotaikai. Nuotraukos iš tinklo

Apskritai, manau, principas yra aiškus. Galite rasti daug įvairių prognozių ir prognozių. Bet paimkite iš jų tai, kas jums naudinga. Viskas, ko mes nepriimame, įskaitant informaciją, nėra mūsų. Taigi pasiimkite tai, ko jums reikia, o likusias nekreipkite dėmesio. Mes nematome, kur mes neieškome.

Tai bus labai veiksminga, jei šią prognozę parašysite ant atviruko ir išsiųsite sau ateityje! Ar žinai, kaip aš tai darau? Visa šeima rašo tokius laiškus su prognozėmis 2021 m. Niekas nežino, apie ką kitas rašė. Rinkdami dekoracijas savo laiškus dedame į dėžutę su kalėdinėmis dekoracijomis. O kai metų pabaigoje atidarome langelį, perskaitome savo prognozes ir nustembame, kiek viskas pasisekė!

Parašykite sau laimės laišką ir įdėkite jį į dėžutę su kalėdinėmis dekoracijomis.  Nuotraukos iš tinklo
Parašykite sau laimės laišką ir įdėkite jį į dėžutę su kalėdinėmis dekoracijomis. Nuotraukos iš tinklo

Išbandykite, tai ne tik efektyviai sureguliuoja mūsų pasąmonę darbui teisinga linkme, bet ir įdomus, vienijantis ir suteikiantis šventinę atmosferą mūsų gyvenimui, tačiau ar ne to mums visiems šiandien reikia?

Reklama