Kokie kvepalai jums tinka pagal Zodiako ženklą?

Horoskopai

Tobulus kvepalus galima greitai ir lengvai išsirinkti pagal savo Zodiako ženklą, mano astrologai. Tokie kvepalai pabrėš geriausias jūsų charakterio savybes ir padės pritraukti sėkmę gyvenime.

Avinas, Mergelė, Ožiaragis ir Vėžys

Po šiais Zodiako ženklais gimusiems žmonėms idealiai tinka lengvi, apgaubiantys aromatai. Jie pabrėš unikalų Avino, Mergelės, Ožiaragio ir Vėžio charakterį. Jei norite kasdien jaustis ypatingi, apsupti save motyvuojančia ir harmoninga energija, rinkitės kvepalus su tikrai gaiviomis, bet giliomis aromato natomis. Tai gali būti gėlių, švelnūs aromatai, derinami su citrusinių vaisių ar muskuso užuominomis.

Kvepalų pasirinkimas pagal zodiako ženkląKvepalų pasirinkimas pagal zodiako ženklą

Liūtas, Jautis, Svarstyklės ir Žuvys

Jei jūsų Zodiako ženklas Liūtas, Jautis, Svarstyklės arba Žuvys, jums geriausiai tinka kvepalai su sunkesnėmis muskuso natomis. Jie puikiai atitinka jūsų energiją, skatina kūrybiškumą. Purkšdami juos ant kūno pradedate skleisti teigiamas vibracijas, kurios padės jums pelnyti žmonių simpatijas.

Šaulys, Dvyniai, Vandenis ir Skorpionas

Žmonės, gimę po Šaulio, Skorpiono, Dvynių arba Vandenio ženklu, gerai jausis su kvepalais, kurių bazinės natos lengvos ir gaivios, tačiau su išskirtiniu gintaro priedu. Tai suteiks jiems optimizmo, drąsos ir padės atsiverti naujiems iššūkiams. Tokie kvepalai skatins juos imtis veiksmų, išlaisvins jų sieloje glūdinčią aistrą ir kūrybiškumą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt