Kokie zodiako ženklai palies juodą ir baltą juostą 2021 m

Kokie zodiako ženklai palies juodą ir baltą juostą 2021 m Horoskopai

Sunkumai ir sėkmės gali persekioti bet kurį asmenį jo gyvenimo etape. Astrologai įsitikinę, kad juoda juosta yra laikinas reiškinys, kurio reikia tik laukti. O juodas dienas ir nesėkmę tikrai pakeis šviesi ateitis. 2021 m. 6 zodiako ženklai bus pažymėti tuo, kad juoda ir balta juostelės pasikeis pavydėtinai reguliariai.

Avinas (21.03 – 20.04)

2021 m. Yra ir jaunaties, ir saulės užtemimų. Be to, Rytų astrologijoje šis laikotarpis pažymėtas Jaučio metų pradžia. Neplanuokite nieko svarbaus šiam laikotarpiui – palaukite iki kitų metų. Tačiau naujos galimybės netrukdys laukti. Vasario mėnesį turėsite svarbias derybas. Komandoje prasidės įdomūs įvykiai. Atkreipkite dėmesį, kad balandį galite turėti galimybę, kurios anksčiau nepasinaudojote. Juodųjų juostų dienos ateis antroje metų pusėje. Atkreipkite dėmesį į skaičius 7, 12, 22. Sėkmingos dienos praeis numeriais 3, 6, 25.

Dvyniai (22.05 – 21.06)

Merkurijus sulėtėja, kol važiuoja tiesiai į priekį. Sausio mėnesį gerai sumokėti skolas, vykdyti pažadus ir sutvarkyti verslą bei namus, kad atsirastų vietos gyvybiškai svarbiems pokyčiams. Gegužės mėnesį sparčiai vystysis tiek verslo, tiek asmeninis gyvenimas. Noras paspartinti reikalus bus pagrindinis birželio mėnesio problemų šaltinis. Rugsėjį sutikti seną meilę gali būti iššūkis. Bet ji suteiks galimybę atnaujinti santykius. Juodą juostą galima atspindėti skaičiais 8, 19, 30. Mėgaukitės gyvenimu 23 ir 27 dienomis.

Mergelė (08.22 – 09.23)

Kovo mėnesį jūsų gyvenime bus daug įvairovės. Tačiau atminkite – teigiamas stresas taip pat gali perkrauti kūną. Po rugpjūčio jaunaties galite nustatyti prioritetus. Tačiau kol kas darykite tik svarbiausius dalykus, likusios temos neturėtų būti verčiamos, juolab, kad Merkurijus ruošiasi keisti kryptį ir, galbūt, jie pradės jums duoti stipiną. Įprastas gyvenimo ritmas pagerės iškart po vasaros pabaigos. Neskubėkite juodos juostelės 13. 16 ir 19 skaičių dienų. Drąsiai laikykitės trasos ir nepalikite distancijos 11, 15 ir 29 dienomis.

Skorpionas (24.10 – 22.11)

Skorpionams jaunatis visada yra naujas dabartinių įvykių atspirties taškas. Jauno mėnulio ir saulės užtemimo derinys 2021 m. Reiškia, kad turite atidžiai stebėti atsirandančias galimybes, kad nepraleistumėte apžvalgos taško. Viskam, kas grįš balandžio mėnesį, buvo uždegta žalia šviesa. Metų viduryje naudingos informacijos galima rasti iš toli. Atkreipkite dėmesį į savo savijautą liepos mėnesį, kad būtumėte visiškai apsiginklavę, kad galėtumėte atlikti kitą veiklą. Tikėkitės juodų juostų 23 ir 31 dienomis. Mėgaukitės maloniomis akimirkomis 4, 18 ir 19 dienomis.

Šaulys (11/23 – 12/22)

Partneriai ruošia jums staigmenas pačioje metų pradžioje. Kovo mėn. Patiriamas spaudimas sukels nuostabą ar nepasitenkinimą. Po birželio mėnesio saulės užtemimo supranti, kad įvykių ritmas pasikeitė, o kartu ir ateities planai. Tačiau judėkite į priekį neskubėdami, nes „Retro Mercury“ suteikia galimybę apsižvalgyti ir derėtis su partneriais iki kitų metų. Antroje metų pusėje „eik su srautu“ ir pademonstruok taiką visame kame. Susipažinkite su juoda juostele 1, 10 ir 15 dienomis. Atsipalaiduoti galite 8, 14 ir 24 dienomis.

Vandenis (21.01 – 19.02)

Jūs turite galimybę užmegzti glaudesnius ryšius su jums reikalingais žmonėmis. Šiuo atžvilgiu metų pradžia gali būti ypač įdomi, ir jums net nereikia dėti pastangų, kad pasiektumėte savo tikslų – kovo mėnesio aplinkybės jūsų pusėje. Antroje metų pusėje imuninė sistema gali sugesti, yra pavojus užsikrėsti virusine infekcija. Stenkitės gerai išsimiegoti ir tinkamai maitintis. Lapkritį neapsunkinkite savęs bendravimu. Juodos juostelės kaitaliosis su baltomis, tačiau ypatingą dėmesį skirkite 22 ir 29 dienomis. Malonios akimirkos 7, 16 ir 19 dienomis išlygins visą vaizdą.

 

Reklama