Kokių netinkamų daiktų namuose reikia atsikratyti

Įdomybės

Daugelis žmonių kaupia krūvą daiktų metų metus, net nežinodami, kad kai kurių jų negalima laikyti namuose. Tokie objektai vien savo buvimu sutrikdo atmosferą namuose, todėl geriau jų kuo greičiau atsikratyti.

Ar galima sugedusius veidrodžius ir nedarbo valandas sandėliuoti pagal ženklus

Visi žino apie magišką veidrodžių galią. Žmonės, kurie supranta magiją, naudoja juos norėdami atidaryti portalą į nusikalstamą pasaulį. Be to, manoma, kad šis baldas turi savybę paveikti žmones, kurie yra toli nuo magijos. Todėl namuose laikyti sulūžusį veidrodį griežtai draudžiama.

Jūs taip pat negalite žiūrėti į sulūžusį veidrodį. Tai labai senas ženklas. Manoma, kad pažvelgę ​​į sudužusį veidrodį galite pritraukti nelaimę. Moterys tokiu atveju rizikuoja likti vienos arba prarasti grožį.

Nereikia laikyti laikrodžio namuose, kurie sustojo. Žmogaus gyvenimo prasmė ta, kad nevalia likti vietoje, reikia visą laiką judėti. O rodykles sustabdęs laikrodis – sąstingio simbolis.

Jei jie sustoja tiesiai prieš jūsų akis, tai gali būti blogas ženklas. Nereikia prisiminti, prie kurių skaičių jie sustojo. Naktį sulūžusį baldą reikia nuleisti į kibirą vandens, o ryte išmesti į šiukšliadėžę.

Kodėl namuose negalima laikyti senų šlepečių ir sulūžusių indų

Senos ir suplyšusios šlepetės gali pritraukti į save neigiamą energiją, ir tai yra labai blogai. Galite tai padaryti protingiau: vietoj įprastų namų tėvelių pirmenybę teikite paplūdimio pasirinkimui – šiferiams. Tai bus praktiškesnė ir patvaresnė.

Tas pats pasakytina ir apie patiekalus. Net ir mylimiausią, iš močiutės paveldėtą, bet sudužusį ar suskilinėjusį komplektą reikia nedelsiant išmesti į šiukšlių dėžę. Kad ir kaip jums patiktų puodelis, jei ant jo yra lustas, jo nebenaudokite.

Reikėtų pažymėti, kad lėkštė yra šeimos simbolis. Todėl indai turi būti gražūs ir be defektų. Be to, įtrūkę indai nėra labai saugūs maisto sveikatai ir energijai.

Kokie dalykai, pagal ženklus, pritraukia nelaimę

Nereikia namuose laikyti buitinės technikos, kurios sugedo ir nebegalima taisyti. Tokie dalykai labai trukdys vystytis. Jei jų atsikratysite, jais galėsite nuvaryti visą nereikalingą negatyvą ir atlaisvinti vietos namuose.

Negalite laikyti mirusiųjų daiktų. Daugelis žmonių yra įpratę ką nors palikti mirusių artimųjų atminimui. Tačiau to daryti visiškai neverta. Tokie dalykai gali būti prisotinti neigiamos energijos. Dažnai galima stebėti, kaip namuose atsiradus tokiems daiktams, pablogėja gyventojų sveikata, prasideda finansinės problemos.

Taip pat verta atsikratyti saldainių popierėlių, čekių ir kitų šiukšlių, kurios paprastai laikomos kišenėse ir piniginėse. Tokios netvarkos pasekmės gali būti sumaištis versle ir nuolatinės nesėkmės visose srityse.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!