Koks angelas sargas jus saugo pagal Zodiako ženklą

Koks angelas sargas jus saugo pagal Zodiako ženklą Horoskopai

Kiekvienam asmeniui nuo gimimo priskiriamas angelas sargas, kuris visą gyvenimą mus lydi, moko ir saugo. Astrologai mano, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savo angelą.

Avinas

Aviną saugo angelas kūrėjas, kuris dalinasi savo jėgomis ir energija su šiuo ženklu. Jo vadovaujamas Avinas sugeba pasiekti neregėtas aukštumas savo karjeroje ir nepasiduoti gyvenimo sunkumams.

Jautis

Jautį lydi Trejybės angelas, suteikiantis jam neįtikėtinos kantrybės ir atkaklumo siekiant savo tikslo. Angelo dėka Jautis sugeba atlaikyti intensyvų fizinį ir emocinį stresą.

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros

Dvyniai

Dvyniai yra saugomi bendravimo angelo, kuris padeda jiems būti atviriems pasauliui. Jis padeda Dvyniams be didelio streso prisitaikyti prie bet kokios gyvenimo situacijos.

Vėžys

Vėžį lydi gausybės angelas, kuris ženklui suteikia meilę šeimai ir namams. Vėžys nuo pat gimimo yra apdovanotas intuicija ir jautrumu, kurie jam padeda būti puikiu šeimos žmogumi.

Liūtas

Liūtą palaiko žemiškos galios angelas, suteikiantis ženklui ryškią visuomeninę asmenybę ir meilę. Liūtas taip pat semiasi charizmos ir sugebėjimo vadovauti iš savo angelo sargo energijos.

Liūtas, savaitės horoskopas, angelas sargas

Mergelė

Mergelei padeda angelas gydytojas, kurio dėka ženklas turi analitišką protą ir meilę tvarkai. Jo globojama Mergelė sugeba nugalėti chaosą bet kurioje srityje.

Svarstyklės

Angelo laikrodis lapkričio mėnesiui: kada geriausia kreiptis į savo sargą?

Svarstyklėmis rūpinasi meilės angelas, kuris apdovanoja juos teisingumo ir meilės kitiems potraukiu. Angelas visada „palenkia“ Svarstykles į harmoniją ir taiką.

Skorpionas

Skorpioną globoja reinkarnacijos angelas, suteikiantis ženklui ištvermės ir galimybę „permatyti“ žmones kiaurai. Šie sugebėjimai padeda ženklui tapti sėkmingu bet kokiomis aplinkybėmis.

Šaulys

Šaulį kontroliuoja laimės angelas, kuris ženklą apdovanoja neįtikėtina meile laisvei ir potraukiu naujovėms. Pasaulio pažinimas visais jo pasireiškimais yra angelo dovana Šauliams.

vyrai

Ožiaragis

Ožiaragis gimė po angelo kūrėjo sparnu, kuris padeda susikaupti siekiant galutinio tikslo ir suteikia jėgų kelyje į savo karjeros viršūnę.

Vandenis

Laisvės angelas sargas apdovanoja Vandenį nepaprastu kūrybiškumu ir gebėjimu svajoti. Tai vienas iš protingiausių ir produktyviausių ženklų idėjų srityje.

Žuvys

Žuvys dėl sapnų angelo yra pats empatiškiausias Zodiako ženklas, pasirengęs visiems padėti. Angelas sargas dalinasi su Žuvimis aiškiaregystės dovana, dar labiau priartindamas jas prie savęs.

žuvys, Liepos, angelas sargas

Nepamirškite padėkoti savo angelui sargui už palaikymą.

Reklama