Koks įvykis jums nutiks vasarį – rinkitės ir sužinokite

Koks įvykis jums nutiks vasarį – rinkitės ir sužinokite Įdomybės
Kas bus vasario mėnesį? Koks įvykis, staigmena ar įvykis jūsų laukia šį mėnesį? … O gal gyvenimą užpildys ramios, ramios dienos … Sužinokite netrukus, pasirinkę.
Žemiau matote kortelių pasirinkimą. Atidžiai peržiūrėkite jas, pagalvokite, ką jos galėtų reikšti … Pasirinkite vieną kortelę, kuri bus jums įdomi arba bus jūsų skonio. Kuris, jūsų nuomone, numato ką nors tik jums? …
Prisiminkite jos numerį ir suraskite stenogramą vertėjo žodžiu.

Linkiu jums sėkmės ir džiaugsmo! Taigi, pasiruoškite, susitelkę … Mes atrodome ir renkamės …

 

Vertėjas
1. Servetėlės ​​… Rasite šiek tiek susižavėjimo ir žavesio kažkuo ar kuo nors. Galbūt kažko naujo įsigijimas ar lengvas flirtas. Bet visa tai truks neilgai.
2. Šuo … Turėsite ginčą ar kivirčą su pavojingu, piktu žmogumi. Jei esate santūresnis ir pasiliekate savo mintis, tai galima sušvelninti ir išvengti.
3. Saldainiai … Kažkas jus nemaloniai nustebins ir nuvils. Kažkas jums pateiks nemalonią staigmeną ir galvosūkį, pakeisite nuomonę apie seniai pažįstamą žmogų. Tačiau neturėtumėte to laikyti širdimi, kaip kompensaciją – kai kurie jūsų norai išsipildys.
4. Pakabukas … Jus jaudins kai kurie svarbūs dalykai, kuriuos galbūt atidėjote, tačiau dabar planai pasikeis. Jūs taip pat turite pasirinkti. Būsite aistringi ir susirūpinę.
5. Vanduo … Keičiasi planai. Kažkas tikėsis, kad elgsitės prieš savo interesus. Jūs turėsite juos apginti ir kaip nors pakeisti savo prioritetus. Jūs taip pat galite būti nuo ko nors laisvas.
6. Kokteilis … Tapsite melagio, glostytojo ar manipuliatoriaus auka, tačiau pavojus saugiai praeis, o mėnesio pabaigoje jums lengvai seksis pradėtas verslas.
7. Pelė … Tikėkitės naujienų, naujienų, taip pat netikėtų, neplanuotų išlaidų. Taip pat susidursite su apkalbomis: sužinosite, kad kažkas apie jus jas skleidžia arba jūs pats dalyvausite kurio nors įdomaus žmogaus diskusijoje.
8. Bitė … Norėsis kažko neprieinamo ir kurį laiką apmąstysi. Kažkas paprašys jūsų pagalbos, o jūs savo ruožtu gausite įdomų, galbūt verslo pasiūlymą ar kvietimą. Jums nebus nuobodu.
9. Snieguolės … Jūs atsidursite kvailoje padėtyje, bet sulauksite palaikymo savo reikaluose. Tikėtinas netikėtas apsilankymas ar giminaičių atvykimas. Vis tiek tikimasi nedidelio pelno ar staigmenos.
10. Lempa … Jūs turite dalyvauti kokiame nors svarbiame renginyje, taip pat atliksite veiksmą, kuris sužavės kitus.
Reklama