Koks tikslas naudoti aguonas, kai jas deda į kišenę

Įdomybės

Magiškomis apeigomis siekiama kažkokio tikslo, o tai paaiškina, kodėl aguonos kišamos į kišenes. Tai viena iš mėgstamiausių raganavimo priemonių, kuri greitai pradeda veikti. Metama ir kitose vietose: po slenksčiu, ant tako, į batus, norint pasiekti kitokių rezultatų.

Kodėl aguonos dedamos į kišenę

Aguonos – mėgstama magų priemonė. Jis naudojamas įvairiuose ritualuose – namams apsaugoti, nuo priešų, materialinei gerovei. Bet tai yra tada, kai žmogus pats siekia asmeninių tikslų savo labui. Taip pat dažnai naudojasi patyrusios raganos ar ekstrasensai, kurie vykdo kliento prašymą.

Maži juodi ar raudoni grūdeliai yra tokie nematomi, kad juos sunku aptikti arba juos galima supainioti su kokiomis nors šiukšlėmis. Tačiau aguonų poveikis yra labai stiprus, ypač kai dėl jų daro sąmokslą ir tada pabarsto. Aguonų pažeidimas yra vienas iš efektyviausių būdų nugalėti ar sunaikinti priešą.

Įsidėję aguoną į kišenę, jie gali siekti gero ar blogio tikslo. Jei tai padarė nuotaka, žmona, mylimasis, tikriausiai ji nori būti vienintelė su savo vyru. Dėl aguonos daromas sąmokslas, kad vyras mylėtų tik ją vieną ir daugiau nežiūrėtų į nieką.

Dar blogiau, jei aguonas į kišenę įmetė sumaišęs su druska. Tokiu atveju jie linki blogio – tai apeiga, skirta sunaikinti konkurentą darbe. Versle atsiranda problemų, nesėkmingos sutartys, prarandamas materialinis turtas, kažkas gali netekti darbo.

Tada ateina individo degradacija ir sunaikinimas. Asmuo gali pradėti piktnaudžiauti alkoholiu ar kenksmingais narkotikais. Kažkas gali išsilaikyti, bet vos sudurs galą su galu.

Kodėl aguonos pilamos po slenksčiu arba ant kelio priešais jauniklius

Aguonų pagalba protėviai nuo seno saugojo save ir savo namus nuo anapusinių jėgų, nuo nelaimių ir blogio. Senais laikais jie žinojo, kaip ir kur jį naudoti. Tačiau net ir šiuolaikiniame pasaulyje magai nepamiršo apie aguonas, pritaikydami ją praktikoje.

Kam naudojamos aguonos?

  • per vestuves pila ant kelio, kur eis jaunieji. Tai gali padaryti pavydūs žmonės arba įžeisti varžovai. Jaunimui pradės sunkumai suprasti tarpusavio supratimą, kivirčai, gali kilti išsiskyrimas arba jie visą gyvenimą gyvens kaip katė su šunimi;
  • ginčytis žmonėmis;
  • kaip talismanas prieš blogį – jie išbarsto namus kampuose;
  • sužavėtą aguoną, apsaugančią nuo bėdų, galima įsimesti į vaiko portfelį;
  • nuo piktadarių – supilkite aguonas į batus po dešiniuoju kulnu, tada jokie jų ketinimai nėra baisūs;
  • sužinok ateitį – reikia ant lapelio surašyti, kas tau neramina, ant viršaus užberti žiupsnelį aguonų, susukti ir padėti po pagalve. Ryte turėtų kilti mintis, kaip būti konkrečioje situacijoje;
  • nuraminti viršininką;
  • kurti santykius su mylimu žmogumi. Norėdami tai padaryti, aguonos pabarstomos po mylimojo batų vidpadžiais, turite ištarti ypatingą sąmokslą;
  • norisi – žaviosios aguonos naudojamos kepimui. Tik šiuo atveju svarbu, kad ji nepatektų pas ką nors kitą.

„Mac“ gali daryti gera ir bloga. Daug kas priklauso nuo to, kieno rankos ir ko žmogus nori pasiekti.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!