Konservatorius palieka įtakingas partijos senbuvis: „Tai, kas čia vyksta, man nepriimtina“

Žinios

Buvęs Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vykdantysis sekretorius Arūnas Keserauskas neištvėrė – ketvirtadienį išsiuntė pranešimą apie išstojimą iš partijos ir sulaukė atsakymo, kad jis gautas.

65 metų A.Keserauskas TS-LKD nariu tapo dar 1993 metais, o 2007-aisiais tapo šios partijos vykdančiuoju sekretoriumi. Jis yra buvęs Kauno savivaldybės tarybos narys, taip pat kurį laiką ėjo tos pačios savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.
Anksčiau buvusiai „Lietuvos energijai“ bei Vilniaus šilumos tinklams vadovavęs politikas (pagal išsilavinimą – ekonomistas) nesileido į kalbas, dėl kokių priežasčių nusprendė palikti valdančiųjų gretas, tačiau neslėpė esąs nusivylęs tuo, kas dedasi partijoje.

A. VYŠNIAUSKO ATKIRTIS S. SKVERNELIUI: PAIKA MANYTI, KAD VALDANČIŲJŲ DAUGUMOS NĖRA

„Tiesiog išstojau – prieš valandą išsiunčiau pareiškimą. Atsakė, kad jis gautas. Partijoje iš tiesų yra labai daug gerų žmonių, bet tai, kas joje vyksta pastaraisiais metais, man nepriimtina“, – portalui lrytas.lt sakė A.Keserauskas.

Patvirtino sulaukę pranešimo apie pasitraukimą

TS-LKD vykdomasis sekretorius Martynas Prievelis portalui lrytas.lt patvirtino, kad partija iš tiesų ketvirtadienį ryte sulaukė A.Keserausko pranešimo apie pasitraukimą iš konservatorių gretų.

„Taip, gavome tokį prašymą. Mes buvome informuoti apie patį faktą, kad traukiasi, o motyvus turėtų pakomentuoti pats žmogus, kodėl jis priėmė tokį sprendimą“, – nedaugžodžiavo TS-LKD vykdomasis sekretorius.

Jis pažymėjo, kad A.Keserauskas nuo ketvirtadienio nebepriklauso konservatorių partijai.

„Tiesiog žmogus parašė pareiškimą ir mes pažymėjome, kad žmogus šiandien išstojo iš partijos“, – informavo M.Prievelis.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!