Kovo mėnesio žvaigždės šešiems ženklams žada galingą palaikymą

Kovo mėnesio žvaigždės šešiems ženklams žada galingą palaikymą Horoskopai

Kovo mėnesį aukštosios planetos ir Jupiteris, simbolizuojantys jėgas, nepriklausančias nuo žmogaus, suformuos keletą aspektų.

Dažniausiai tai bus sekstilės, kurios veikia tik tuo atveju, jei patys Zodiako rato atstovai bando ką nors padaryti. Be to, kuo aktyvesnės pastangos, tuo daugiau pagalbos suteiks dangaus šviesuliai. Todėl, globojant Visatai, pirmąjį pavasario mėnesį atsiras žmonių, kurie įpratę pasikliauti tik savimi.

Jautis, Svarstyklės, Žuvys

Kovo pradžioje, būtent trečią kovo dieną, Uranas susijungs su Venera. Aspektas palaikys Jaučius, Svarstykles ir Žuvis. Jų laukia dramatiški dabartinių įvykių pokyčiai į gerąją pusę. Žodžiu, netikėtai atsiras naujų galimybių, o problemos ims spręstis.

svarstyklės

Jaučiams pasiseks komandiniame darbe, be to, jie išspręs finansinius sunkumus. Žuvys jausis patogiai visur, ypač su grožiu ir įvaizdžiu susijusiuose dalykuose. Svarstyklėms darbe padės aukštesnės jėgos. Antroje mėnesio pusėje, 18 dieną, visi trys ženklai sulauks palaikymo asmeniniais ir finansiniais klausimais.

Liūtas, Dvyniai, Mergelė

Nuo kovo 16 dienos Plutonas palaikys Liūtus. Jie pajus energijos antplūdį įvykių sūkuryje, kai jau pradės atrodyti, kad situacija nebekontroliuojama. Čia atsivers antrasis kvėpavimas. Problemos, kaip ir magija, bus išspręstos daug greičiau. Gali būti, kad pagalba ateis iš netikėtos pusės.

2021, dietą

Iki mėnesio pabaigos, kovo 22 d., žvaigždės atsidurs Dvynių ir Mergelės pusėje. Merkurijaus sąsaja su Uranu laiku suteiks jiems teisingą idėją, pažintį ar informaciją. Įvyks kažkas, kas pakeis nelemtą situaciją 180 laipsnių kampu. Dvyniams seksis darbe. Mergelėms padės laiku netikėtai atsiradęs žmogus.

Stipriausio žvaigždžių palaikymo dienos

Galingiausi kovo mėnesio aspektai bus aukštesnių planetų ir Jupiterio jungtys su asmeninėmis planetomis.

Pasak astrologų, jų bus keturios. Pavyzdžiui, kovo 5 dieną Merkurijus susijungs su Jupiteriu ir teiks paramą Dvyniams, Mergelei ir Vandeniui. Po penkių dienų, kovo 10–11 d., Neptūnas susijungs su Saule, kuri padės Liūtui ir Žuvims.

Iki mėnesio vidurio, kovo 14 d., Neptūno ir Veneros jungtis suteiks paslėptą, bet labai galingą palaikymą Jaučiams, Svarstyklėms ir Žuvims. Ypač pastarosioms pasiseks meilėje. Taip pat kovo 30 d. Neptūno ir Merkurijaus sąsaja padės Mergelei ir Dvyniams. Likimo ženklą jie gaus per netyčia išgirstus žodžius ar net pranašišką sapną.

Reklama