Krašto apsaugos ministras: Ukrainos motinos ant vaikų užrašo šeimos kontaktus, jei jos būtų nužudytos

Kitos Naujienos

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas pastebi, kad Rusija buvo demaskuota teigianti, kad civiliai Bučoje buvo nužudyti po okupantų pasitraukimo.

„Palydovinių nuotraukų analizė paneigia Rusijos teiginius, kad civiliai Bučoje buvo nužudyti „po kariškių pasitraukimo“. Kovo 19 d. palydovinėje nuotraukoje jau matyti tų civilių, kuriuos ukrainiečiai rado po kovo 30 d., palaikai gatvėje. Žudikai pamiršo apie naujausias technologijas, nes naudojosi tik instinktais.

Ukrainos motinos ant savo vaikų užrašo savo šeimos kontaktus, jei jos būtų nužudytos ir vaikas išgyventų“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašo A. Anušauskas.

„Kai kurių šaltinių teigimu, dalis 501-ojo atskirojo Ukrainos jūrų pėstininkų bataliono, be kita ko, didvyriškai gynusio Mariupolį, karių padėjo ginklus – jiems tiesiog baigėsi amunicija.

„Niekas nepasakys, kad jie nepadarė visko, ką galėjo, o dar daugiau“, – rašo kariuomenės savanoris Serge’as Marco (Aleksandras Karpyukas).

Mariupolis buvo apsuptas nuo kovo pradžios, miestą beveik visiškai sunaikino rusų artilerija ir lėktuvai. Prezidentas Volodymyras Zelenskis sakė, kad miestą didvyriškai gynė 36-oji atskiroji jūrų pėstininkų brigada, 501-asis atskirasis jūrų pėstininkų batalionas, 1-asis atskirasis jūrų pėstininkų batalionas, Nacionalinės gvardijos 12-oji brigada ir Azovo pulkas.

Nepatvirtintais duomenimis rusai siūlo šį rytą sudėti ginklus ir išvykti į Ukrainos kontroliuojamą teritoriją. Po civilių žudynių prie Kijevo tikinčių RU pažadais neliko. Kaip ir amunicijos atsargų apsuptame Mariupolyje“, – rašo A. Anušauskas.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!