Kremlių ištiko panika – Maskvoje ant pastatų stogų su kranais keliamos oro gynybos raketų sistemos „Pantsir S-1“ [vaizdo įrašas]

Naujienos

Maskvoje ant administracinių pastatų stogų pradėtos montuoti oro gynybos sistemos.

Sausio 19 dieną Rusijos viešumoje pradėjo pasirodyti keisti vaizdo įrašai iš Maskvos. Rusijos sostinėje kažkodėl ant pastatų stogų keliama oro gynybos raketų sistema „Pantsir S-1“.

Vienas iš daugiaaukščių pastatų, kuriame buvo įrengta oro gynybos sistema, yra Teterinsky Lane 8. Jame yra įmonės biurai, fotostudija ir vokalo mokykla.

„Telegram“ kanalo „Novini Zbroinykh Sil“ duomenimis, oro gynybos raketų sistema „Pantsir S-1“ taip pat atsirado ant Rusijos gynybos ministerijos stogo.

Oficialios informacijos apie tai, kas vyksta, nėra. Apie tikrąsias tokio Rusijos valdžios sprendimo priežastis kol kas galima tik spėlioti.

Komentaruose daugelis domisi, kokius ginklus Vakarai perdavė ar pažadėjo Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms, kad Maskva taip suaktyvėjo. Tuo pačiu metu vartotojai pažymi, kad Ukrainoje oro gynybos vieta yra paslaptis, Maskvoje jie buvo nutempti ant pastatų stogų, tarsi supaprastindami priešo taikinio paiešką.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!