Kremlius paneigė, kad Vladimiras Putinas nukrito nuo laiptų ir nevalingai pridarė į kelnes

Naujienos

Rusijos prezidento Vladimiro Putino spaudos tarnyba neigia, kad Kremliaus vadovas nukrito nuo laiptų ir nevalingai išsituštino į kelnes, rašo „Newsweek“.

Praėjusią savaitę „Telegram“ kanalas „SVR generolas“, kuris tikina, kad turi šaltinių Kremliuje, paskelbė ilgą pasakojimą apie tai, kad V. Putinas darbe praleido įtemptą dieną: buvo įspėtas apie žlungančią Rusijos ekonomiką ir karo su Ukraina nesėkmes. Dienos pabaigoje, pasak „SVR generolo“, Rusijos prezidentas paslydo ir nukrito nuo laiptų, skaudžiai nusileisdamas ant uodegikaulio. Dėl kritimo V. Putinas esą „nevalingai išsituštino į kelnes“.

Tačiau antradienį „Newsweek“ atsiųstame elektroniniame laiške Rusijos Federacijos prezidento spaudos ir informacijos biuras paneigė teiginį, kad V. Putinas nukrito nuo laiptų, patyrė uodegikaulio sumušimą ir pasituštino.

„Dėl jūsų prašymo galime pasakyti, kad tai yra visiška netiesa“, – sakoma Kremliaus elektroniniame laiške.

Gandai apie tai, kad V. Putinas serga paslaptingomis ligomis – nuo įvairių rūšių vėžio iki Parkinsono ligos ir psichikos sutrikimų, sklinda jau daug metų, nors spekuliacijų padaugėjo po to, kai Rusija vasario pabaigoje įsiveržė į Ukrainą.

„SVR generolas“ yra Rusijos „Telegram“ kanalas, kuriame reguliariai skelbiama tariamai slapta informacija apie V. Putiną ir Kremlių. Vieni skeptiškai vertina „SVR generolą“, tačiau kiti sako, kad tai vienas iš nedaugelio žinomų antiputiniškų kanalų Rusijoje, kuris leidžia susipažinti su tikraisiais įvykiais Kremliuje.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!