Kuo daugiau laiko jūs praleidžiate su mama, tuo ilgiau ji pragyvens

Kuo daugiau laiko jūs praleidžiate su mama, tuo ilgiau ji pragyvens Įdomybės

 

O jūs jau skambinote motinai?

Leisti laiką su pagyvenusiais tėvais labai svarbu. Tokios išvados priėjo Kalifornijos Universiteto mokslininkai (San Franciskas). Jie atliko atitinkamus tyrimus,kuriuose dalyvavo 1600 suaugusių žmonių, jų vidutinis amžius – 71 m.

Ilgiau pragyveno žmonės, apsupti artimųjų dėmesio ir meilės. Tokių pasirodė 14%.

Vienišiai pateko į atskirą grupę. Pastarųjų 6 metų bėgyje 23% respondentų, kenčiančių nuo vienatvės, mirė.

„ Poreikis, kurį mes turime visą gyvenimą, labai paprastas: mes norime turėti reikšmę nors kažkam. Ir su metais jis nepraeina,“ – sako tyrimo autorė Barbara Moskovic.

Žinoma, gyvenimo trukmę įtakoja žmogaus sveikata ir kiti faktoriai. Bet vienatvė ypač negatyviai atsiliepia pagyvenusiems žmonėms. Kuo vyresnis jūs tampate, tuo daugiau jums reikia malonios kompanijos!

Tačiau vaikai vis mažiau dėmesio skiria tėvams – jie turi savo šeimą, darbą, problemas, rūpesčius ir įsipareigojimus.

Tačiau tėvams nebūtina matyti jus kasdien. Jiems svarbu žinoti jūsų naujienas, visa, kas vyksta jūsų gyvenime. Pagalvokite štai apie ką.

Tėvams jūs visada liksite vaiku, net jei jums virš 40 metų ir jūs užimate didelės firmos vadovo postą. Jie niekada nenustos jaudintis dėl jūsų.

75% tėvų nurodo, kad vaikui tampant suaugusiu santykiai tarp giminaičių tik gerėja. Su paaugliu rasti bendrą kalbą žymiai sunkiau.

Turėti gyvus tėvus – didelė dovana. Paprastai jos vertę mes suprantame, kai visam laikui prarandame artimus žmones. Negaiškite laiko – bendraukite su tėvais kaip galima dažniau. Niekas ir niekada nemylės jūsų taip, kaip jūsų tėvai.

Motiniškos meilės galia sugeba pastatyti ant kojų ! Štai istorija žmogaus, kuris išbuvo komoje 12 metų ir mama ištisas dienas ir naktis sėdėjo su juo.

Reklama