Kurie zodiako ženklai baigsis 2020 m., Žada neapsakomą turtą. Pavelas Globa apie milijonieriaus aspektą 2020 m. Gruodžio mėn.

Kurie zodiako ženklai baigsis 2020 m., Žada neapsakomą turtą. Pavelas Globa apie milijonieriaus aspektą 2020 m. Gruodžio mėn. Horoskopai

Pasak autoritetingo astrologo Pavelo Globos, metų pabaiga daugeliui zodiako ženklų atstovų paruošė netikėtą, tačiau pinigine išraiška labai malonią dovaną. 2020 m. Gruodžio 21 d. Ožiaragio zodiako ženkle įvyks paskutinė tokių aukštesnių planetų kaip Jupiteris ir Plutonas jungtis. Jupiteris yra plėtimosi ir sėkmės planeta, o Plutonas – didelių pinigų ir didelių žmonių masių planeta. Astrologai šį ryšį vadina „milijonierių aspektu“ .

Reikėtų pažymėti, kad tai yra gana retas planetos įvykis, kuris vyksta kartą per 13 metų. Šio junginio pavadinimas nebuvo pasirinktas atsitiktinai, astrologai jau seniai pastebėjo, kad būtent tuo metu žmonėms teko didžiulis turtas, sėkmė ir šlovė. Todėl tai unikalus laikas pradėti naujus projektus.

Projektai, pradėti įgyvendinti netoli planetų susivienijimo datos, veiks labai ilgai ir prisidės prie finansinio augimo ir klestėjimo. Tai tik unikali galimybė patraukti sėkmę už uodegos ir praturtėti.

Reikėtų pažymėti, kad Jupiteris ir Plutonas jau buvo sujungti šiais metais balandžio 5 d., Tad jau galėjai pajusti, iš kur ir iš kokios sferos gali atsirasti finansai.

Anot astrologo , sėkmingiausi zodiako ženklai, pro kuriuos nepraeis sėkmė: Ožiaragiai, Jaučiai, Mergelės ženklai. Taip pat žvaigždės pritaria: Žuvims, Skorpionams, Liūtui, Dvyniams, Vandeniui ir Šauliui. Avinai, Svarstyklės ir Vėžys taip pat tikrai gaus savo dovanų po eglute, tačiau turėsite šiek tiek pasistengti ir laikyti ausis ant viršaus, kad nepraleistumėte akimirkos.

Ačiū už dėmesį. Linkiu tau visko geriausio.

Reklama