Kurio rato viduje jaustumėtės geriausiai? Itin tikslus jūsų apibūdinimas

Įdomybės

Ratas, apskritimas, mandala daugelyje senųjų kultūrų buvo laikomi galingais simboliais. Psichoanalitikas Karlas Gustavas Jungas per tokius ratus vertindavo žmogaus savastį, psichikos vientisumą, asmens santykį su savo gyvenimu ir supančiu pasauliu.

Šis supaprastintas testas kaip tik į tai ir orientuotas. Jame pateikti įvairūs rato simboliai. Jums reikia pasirinkti tą, kuris labiausiai atitinka jūsų vidinį pasaulį.

Pabandykite save įsivaizduoti kiekvieno iš šių ratų viduje. Kuriame iš jų jaučiatės komfortiškiausiai? Keletą sekundžių panagrinėkite piešinį ir pasirinkite tą ratą, kuris labiausiai patraukė jūsų dėmesį ir kurio dalimi galite pasijusti.

1 ratas. Savasties evoliucija

Kaip ratu bėgančios laikrodžio rodyklės, taip ir šis ratas prasideda plona linija, kuri vis storėja ir galiausiai jos storis pasiekia maksimumą. Būtina pabrėžti, kad ratas neužsidaro, ir tai reiškia nenutrūkstamą evoliuciją ir augimą. Ratas nesiūlo kitų „pašalinių“ faktorių, tarsi grįsdamas savo augimą vien savimi.

Ką visa tai reiškia? Visų pirma tai, kad jūs esate egocentriška asmenybė. Jūs norite pagerinti, pažinti, ištyrinėti pasaulį, pernelyg neįsitraukdami į šį procesą.

Jūs – gana santūrus žmogus, jūsų kelias atitinka šį modelį: jūs visada norėjote sutikti ir bendrauti su brandesniais žmonėmis, nes su bendraamžiais neradote panašumų. Jūs visada buvote vyresni už savo amžių. Esate klasikinis pavyzdys žmogaus, kuris mėgsta savo problemas spręsti savarankiškai.

2 ratas. Išsilaisvinimas

Visi ratai vaizduoja evoliuciją. Jūsų pasirinktas ratas yra vienintelis, kuriame galima pamatyti ir išorinius, ir vidinius grafinius elementus, ir, reikia pažymėti, kai kurie jų pasiskirstę per visą rato liniją.

Ši ypatybė gali reikšti emancipaciją kaip išsilaisvinimą iš apribojimų, uždėtų ar netgi primestų trečiųjų asmenų (šeimos, darbo ir pan.).

Jūs – žmogus, tvirtai stovintis ant kojų: jūs turite nusistovėjusias ribas, bet nebijote išorinio pasaulio. Egzistuoja gera harmonija tarp to, kaip jūs priimate patys save, ir to, kaip jūs sąveikaujate su išoriniu pasauliu. Jūs – žmogus, atviras naujoms žinioms, ir jums nepatinka, kai primetamos griežtos schemos. Jūs labai tikite draugyste ir esate orientyras daugeliui žmonių, esančių „kitapus rato linijos“.

3 ratas. Vertinga sąjunga

Centrinis šio rato taškas – jo vidinis branduolys, medis. Psichologijoje medis simbolizuoja šeimą, sąjungą, ryšius. Jūsų gyvenimo centras – tai jūsų prisirišimai, kurie yra neatskiriama jūsų savasties esmė.

Jūs tikite šeimos vertybėmis ir iš prigimties esate gynėjas, ir bėgant laikui tampate patikima atrama savo artimiesiems.

Medis stiebiasi aukštyn savo daugybe šakų: jūs instinktyviai linkstate prie aplinkinių, jaučiatės atsakingi už savo artimuosius, bet taip pat mokate jiems išmintingai suteikti veiksmų laisvę ir nesate įkyrūs. Ratas – ne uždaras. Tai rodo atvirumą išorei ir pokyčiams, kuriuos esate pasirengę priimti, labai nedramatizuodami.

4 ratas. Pastovumas

Kaip ir 3 piešinyje, šis ratas turi centrinį branduolį, tik šįkart tai ne medis, o stilizuotas lotoso žiedas. Ši gėlė gali išdygti ir augti ekstremaliomis sąlygomis. Žmogui jis simbolizuoja transformacijos ir stabilumo gebėjimus.

Ratą sudaro ne vientisa linija, o keletas sluoksnių, kurie simbolizuoja gyvenimo sunkumus ir permainas, su kuriomis jums teko susidurti akis į akį ir įveikti savo individualumo kūrimo procese.

Lotoso žiedas simbolizuoja pokyčius: tai – ne daugiametis augalas, jo gyvenimas griežtai cikliškas. Jis auga, žydi, išnyksta ir atgimsta naujame gyvenimo cikle. Jūs jau suprantate, kad visi įvykiai įprastai teka savo vaga, jūsų filosofija – viskas anksčiau ar vėliau praeina.

5 ratas. Nuoseklumas

Jūs pasirinkote vienintelį uždarą ratą, bet iš tiesų tai nereiškia sustabarėjimo. Jūs – dinamiškas žmogus, ir net mintis apie sustojimą vienoje vietoje jus gąsdina. Todėl jūs mėgstate keliauti ir pasisemti naujų gyvenimo įspūdžių.

Kiekvienas ratas yra vientisas, o jūsų pasirinktas – sudarytas iš linijų, ir jame nėra jokių paveikslėlių, tiktai riba tarp vidaus ir išorės. Jūs – labai racionalus žmogus, sunkiai sugebantis atleisti: nuoseklumas – jūsų pagrindinis bruožas, bet jis gali peraugti ir į griežtumą.

Jūs – nuoseklus žmogus, jums sunku persigalvoti. Jūs laikotės principų, jūsų pačių nusistatytų prieš daug metų, ir jūsų vertybės – visada nekintančios. Be to, jūs esate klasikinis pavyzdys žmogaus, kuriam pavyksta palaikyti senus draugiškus santykius, net kai atrodo, kad visas pasaulis prieš jus.

Jūsų pasirinktas variantas primena į vieną sudėtų keletą ratų. Tai rodo proto lankstumą ir kūrybiškumą. Jūs mėgstate diplomatiją ir mokate lanksčiai reaguoti į išorinius įvykius: puikiai sugebate prisitaikyti ir mokate įtikinėti. Linijos, kurios atsiskiria nuo pagrindinio rato, reiškia jūsų kūrybiškumą. Daugelis žmonių painioja kūrybiškumą su meniniais gebėjimais, bet tarp šių savybių yra skirtumas, be to, kūrybiškumas – tai iššūkis viskam, kas nusistovėję. Jums nepatinka taisyklės, jūs mėgstate viską daryti savaip. Jūs šiek tiek anarchistas. Jūsų gyvenimo istorija jus paskatino sąveikauti su išoriniu pasauliu, nesikankinant, bet atnešant į jį dalelę savęs.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!