Kyjivo meras Kličko pasidalino žavia akimirka: nepamiršo narsių moterų karių

Naujienos

Tūkstančiai moterų visoje Ukrainoje prasidėjus aktyviai Rusijos agresijai į rankas paėmė ginklą ir stojo ginti savo šalies laisvės.

Skaičiuojama, kad šiuo metu Ukrainos kariuomenėje tarnauja maždaug 15 proc. moterų, o minint Tarptautinę moterų solidarumo dieną Kyjivo meras Vitalijus Kličko pasidalino vaizdo įrašu, kuriame pats sveikino ir į skruostus bučiavo iš šalies nebėgančias drąsiąsias kares.

„Linksmos pavasario šventės jums, mūsų geriausios, gražiausios ir patikimiausios! Ir toms, kurios šiandien gina Ukrainą, ir toms, kurios suteikia užnugarį ir apkabina mūsų vaikus!“, – socialiniame tinkle „Facebook“ po vaizdo įrašu moterims dėkojo Kyjivo meras.

Vaizdo įraše matyti, kaip buvęs profesionalus boksininkas karines uniformas vilkinčioms ukrainietėms įteikė raudonų tulpių.

Jungtinės Tautos pirmadienį paskelbė, kad nuo Rusijos agresijos pradžios Ukrainoje jau žuvo mažiausiai 406 civiliai, nors tikrasis žuvusiųjų skaičius veikiausiai yra gerokai didesnis.

Nuotraukomis, kaip sveikina moteris kares, socialiniuose tinkluose antradienį dalinosi ir V. Kličko brolis Vladimiras, kuris prieš kelias savaites savanoriškai užsirašė į Ukrainos rezervo armiją.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wladimir Klitschko (@klitschko)

Visą vaizdo įrašą žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!