Labiausiai liekninanti košė: tik 4 dienos, o ant svarstyklių jau minus 3 kg!

Labiausiai liekninanti košė: tik 4 dienos, o ant svarstyklių jau minus 3 kg! Receptai

Liekninanti košė padės greitai sulieknėti!

Yra tiek daug perspektyvių madingų „supermaisto“ svorio metimo reklamų, kad visiškai nustojome atkreipti dėmesį į pažįstamus, pažįstamus skrandžio produktus. Tuo tarpu nebūtina ieškoti kažkokio stebuklingo vaisto!

Košės yra tai, kas padės greitai sulieknėti. Sudėtingi angliavandeniai kartu su skaidulomis ilgai virškinami ir geriau užpildomi. Košės stimuliuoja virškinimą, padeda sušvelninti vidurių užkietėjimą.

Kukurūzų košės dieta yra puikus pasirinkimas, jei skubiai reikia numesti iki 5 papildomų kilogramų. Jūs numesite svorį ir nepatirsite alkio. Tuo tarpu organizmas gaus visus reikalingus vitaminus ir mineralus, kurių yra pilna kukurūzų košė.

Liekninanti kukurūzų košė tiek maitina, tiek dėl rupių augalinių skaidulų kiekio valo žarnyną. Medžiagų apykaita pagerėja taip, kad net ir kurį laiką po dietos lieknėjate. Produktas taip pat padeda sumažinti blogojo cholesterolio kiekį kraujyje.

Vandenyje virtos košės kalorijų kiekis, lygus 81 kcal 100 g produkto, yra labai mažas. Glikemijos indeksas yra gana aukštas – 70, todėl neturėtumėte laikytis vienkartinės dietos kukurūzų košėje ilgiau nei 4 dienas. Be to, valgykite nedidelius patiekalus ir gerkite daug vandens.

Pirmąją dieną
400 g kukurūzų košės, 1 agurkas, 1 pomidoras, 1 obuolys, 2 l vandens.

Antroji diena
Kopijuokite pirmosios dienos meniu,

Trečią dieną

400 g kukurūzų košės, 300 g baltųjų kopūstų ir morkų salotų, pagardintų citrinos sultimis ir 1 arbat. alyvuogių aliejaus, 2 litrai vandens, 3 porcijos žaliosios arbatos be cukraus.

Ketvirta diena
Kopijuokite trečios dienos meniu.

Kaip virti kukurūzų košę

Kad kukurūzų miltai tikrai padėtų numesti svorį, jie turi būti tinkamai paruošti. Nepilkite pieno, cukraus ar sviesto.

Sudėtis :

  • 50 g smulkiai maltų kukurūzų kruopų
  • 200 ml vandens
  • 0,5 šaukštelio alyvuogių aliejus

Paruošimas :

Kruopas kruopščiai nuplaukite iki skaidraus vandens. Puode užvirkite vandenį, įberkite druskos.

Grūdus supilkite į verdantį vandenį, išmaišykite, virkite ant silpnos ugnies 15–20 minučių. Virimo pabaigoje įpilkite alyvuogių aliejaus. Lieknėjimo košė paruošta!
Reklama