Labiausiai patinkančios nuotraukų spalvos

Labiausiai patinkančios nuotraukų spalvos Žmonės

Mažiausiai žmonėms patinka nuotraukose esančios raudona ir oranžinė spalvos.

Populiarios yra nuotraukos, turinčios mažai soties ir spalvų blokų. Pasak „Daily Mail“, 29 proc. daugiau žmonių patinka nuotraukos, kuriose didžiąją dalį užima fonas, lyginant su nuotraukomis, kuriose apkarpyti vaizdo kraštai.

Paaiškėjo, jog vaizdai, kuriuose dominuoja viena spalva, yra 40 proc. populiaresni. Tyrėjai sako, jog tokie vaizdai paprastai nebūna dideli – siekia 10 proc., tačiau dažniausiai jie sudaryti iš plačios tos pačios spalvos skalės.

Šviesios nuotraukos yra apie 24 proc. populiaresnės nei tamsių spalvų. Nuotraukos su viršutine tekstūra sulaukia 80 proc. daugiau teigiamų atsiliepimų.

Šiuo metu „Instagram“ leidžia rinktis iš dvidešimties skirtingų filtrų. Naudojant „Walden“ ar „Rise“ filtrus, sumažinamas nuotraukos spalvų sodrumas. Šiais filtrais apdorotos nuotraukos pelno 18 proc. daugiau teigiamų įvertinimų nei naudojant „Hefe“ ar „Kelvino“ filtrus.

Sąsaja tarp detalių ir fono taip pat labai svarbi. Jei 90 proc. viso nuotraukos vaizdo užima fonas, tokios nuotraukos yra 30 proc. įdomesnės nei be fono.

Reklama