Laima iš Tauragiškės žino, ką pasakytų Putino meilužei: „Rėžčiau jai į akis“

Naujienos

„Prisipažinsiu, iki karo niekada daug negalvojau, kas per asmenybė yra karą Ukrainoje sukėlęs Vladimiras Putinas. Žinojau, kad yra toks veikėjas, tačiau nei kiek žmonų, nei kiek dukrų, meilužių ir sugyventinių turi, nesusimąsčiau“, – rašo Laima iš Tauragės.

Tačiau dabar, vykstant karui, šalių vadovai – lyg po padidinamuoju stiklu. Apie Putiną, kuris tikrai nevertas nei lyderio, nei prezidento pavadinimo, lenda baisiai šlykščios tiesos ir dramos.

Kai pradėjau daugiau skaityti ir domėtis, kas per veikėjas jis yra, supratau, kad visiškai nenuostabu ir tai, kad jis sukėlė karą ir yra pasirengęs pražudyti taikius ukrainiečius. Jame nėra nei krislo vyriškumo ar žmogiškumo.

Man labai užkliuvo dramos, susijusios su vadinama Putino meiluže, gimnaste Alina Kabajeva.

Štai dabar ji kažkur, kaip skelbiama žiniasklaidoje, Šveicarijoje slepiasi su Putino dukromis, nes bijo susidorojimo, sankcijų ir dėmesio.

Tiesa, mano supratimu, ji slepiasi ne tik su dukromis, bet ir su milijonais sąskaitose. Ir čia jau esu tikra, kad ne už gimnastinius pasirodymus ji tuos milijonus susišlavė. Žinau, ką jai norėčiau pasakyti, rėžčiau tiesiai į akis.

Nustebino turto dydis

Įdomu įdomu, kokio lygio sportininke reikėtų būti, kad tavo santaupos viršytų net 7 milijonus svarų!?

Kažin, ar ta moterėlė miega ramiai naktimis, kai žino, kad jos meilužio paliepimu Ukrainoje žiauriai žudomi šimtai civilių, o vaikai ne tik atskiriami nuo tėvų, bet dar ir prievartaujami, visaip niekinami?

Dar man kilo klausimas, kodėl gi prieš kelias dienas dingo jos pavardė ir nuotrauka iš Rusijos žiniasklaidos įmonės grupės, kurią ji valdė? Ar tik milijonierė poniutė nebijo sankcijų, kurios jau pritaikytos Putino dukroms? Gali būti, kad tik laiko klausimas, kada ir jos galimybės gyventi prabangoje bus suvaržytos.

Šlykštu ir gėda girdėti visą šią informaciją – skerdiku pramintas Rusijos prezidentas ir jo artima aplinka saugiai šildosi privačiuose namuose, apsupti prabangos, turtų, o štai ukrainiečiai kenčia nežmoniškus fizinius ir psichologinius skausmus.

Autorius: skaitytoja Laima

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!