Landsbergis atskleidė, kodėl Signatarų namų balkone kalbą sakė ir Grybauskaitė

Naujienos

Vasario 16-ąją Signatarų namuose prasivėrė balkono durys. Su švente pasveikinti minios išėjo, kaip įprasta, profesorius Vytautas Landsbergis. Netikėta tai, kad kartu su juo pasirodė ir kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šalies vadovę minia pasitiko audringais plojimais.

Praėjus vos dienai po renginio profesorius „Žinių radijo“ laidoje papasakojo, kodėl greta jo, balkone, kalbą sakė ir D. Grybauskaitė. Anot jo, tai buvo jo sena svajonė, kurią pavyko įgyvendinti, tačiau tik iš dalies.

„Mes su (Dalia Grybauskaite, – aut. past.) susitikome S.Daukanto aikštėje. Ten visada stovi maža tribūna, iš kurios kalba Prezidentas, o greta sėdi kiti žmonės, kurie ar buvę prezidentai, ar pareigūnai. Ir mane ten kviečia. Dažniausia irgi ten būnu, buvau ir vakar.

Kadangi sėdėjom greta, aš pasakiau D. Grybauskaitei, kad esu savo vienu pareiškimu papasakojęs tokią svajonę, kad kaip būtų gražu, jeigu į balkoną ateitų trys Lietuvos prezidentai. Aš tik pastovėčiau, man net kalbėti nereiktų“, – sakė V. Landsbergis.

Anot jo, tai, kad kadenciją baigusi prezidentė pasirodė Signatarų namuose, buvo netikėtumas, kuris sukėlė daug džiaugsmo.

„Esu dėkinga, kad galiu būti šiandien su jumis ir jus pasveikinti. Visi čia ir už ekranų esame tie, kuriems ši diena yra labai svarbi, kuriems Lietuva labai svarbi. Todėl šiandien švęsdami ir minėdami savo dieną, norėčiau prisiminti, matydama taip pat, ir mūsų brangių kaimynių vėliavas. Tai Vienybės dieną švenčiančią Ukrainą ir taip pat noriu pasidžiaugti, kad matau Baltarusijos vėliavą. Žmonių, kurie kovoja už savo laisvę“, – kalbėjo prezidentė D. Grybauskaitė.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!