Lapkritį 6 Zodiako ženklai PAMATYS SAPNUS: kam pasiseks?

Lapkritį 6 Zodiako ženklai PAMATYS SAPNUS: kam pasiseks? Žmonės

Trys ženklai paruošė labiausiai ir nusipelno įgyvendinti jų svajones. Tai Avinas, Dvyniai ir Mergelė.

Mėnesį jie (ir Avinas – apskritai visą rudenį) kentėjo dėl nesugebėjimo nieko padaryti, kad jų svajonė būtų artimesnė – visą laiką, kol jų valdovai buvo retrogradiški.

Jie turėjo ribotas galimybes. Jie norėjo eiti į priekį, turėjo savo svajonių, planų ir norų, kaip ir kiti ženklai, tačiau, nors kiti juos įgyvendino, trijų nesėkmingų ženklų reikėjo laukti.

Kažkas supyko. Ir kas yra protingesnis, jie pasinaudojo pauze, kad atidžiai apsvarstytų ir savo svajonę, ir kaip ją įgyvendinti.

Tikriausiai teisinga, kad dabar jų svajonės išsipildys.

Dvynių laukia išsipildžiusi svajonė, susijusi su darbu – jie bus priimti į darbą, jie sėkmingai įveiks bandomąjį laikotarpį, susiras ne visą darbo dieną ir pradės dirbti svajonių projektą. Išsipildys ir medicininio pobūdžio svajonės – bus galima išlaikyti egzaminą, gauti orumą.

Knygą, gaukite bilietą į sanatoriją, susitarkite su garsiu gydytoju

Ir pagaliau išsipildys svajonės, susijusios su gyvūnais: pasirodo augintinis, randamas pamestas gyvūnas, Dvyniai ir jų keturkojis draugas vyks į parodą.

Mergelė turės išsipildyti svajonę, susijusią su artima aplinka, studijomis, kelionėmis ar dokumentais. Jie susitiks su įdomiais žmonėmis, susitiks su tais, kuriuos seniai norėjo pamatyti, gaus ilgai lauktus dokumentus, ras laiko susėsti dirbti prie straipsnio ar knygos, lankyti meistriškumo kursus ar užsiregistruoti į juos dominančius kursus.

Avinai pradės daryti tai, ką suplanavo nuo rudens pradžios.

Tai gali būti bet kas, tai priklauso nuo konkretaus Avino: jie ryžtingai judės į priekį versle, pirks sporto klubo narystę, nustos toleruoti visus, kurie pastaraisiais mėnesiais turėjo kažkaip iškentėti, išsakyti viską, ką galvoja, ir išsklaidyti šią minią, nugalėti priešus, užsidirbti pinigų daug pinigų ir įvykdyti žygdarbį.

Lapkričio 10 dieną išsipildys LVIV ir Skorpionas svajonės. Neptūno triguba iki saulės Skorpione išstums tikrovės ribas stipriems ir savarankiškiems šių ženklų atstovams. Kuo geriau jie girdi save ir supranta, ko nori, tuo didesnė tikimybė „išsipildyti.

Juk šiandien neįmanoma bus įmanoma. Tačiau, jei tiksliai nežinote, ko ieškote, galite pasimesti galimybių vandenyne: vaizdžiai tariant, šiandien bus pašalinti ne tik ribojantys barjerai, bet ir rodyklės (bet iš tikrųjų tai yra tas pats, tik ne visi tai supranta ir pyksta kai jie susiduria su kliūtimi kažkuo).

Tačiau pagrindinės Skorpiono svajonės pradės pildytis po lapkričio 15 d.

Taip atsitiks todėl, kad 15 dieną jų ženkle bus Jaunasis mėnulis, o kai Jaunasis mėnulis pasieks jūsų ženklą, jis visada žymi didelius pokyčius ir svarbius įvykius. Iki Jauno Mėnulio Jupiteris ir Plutonas seksuos.

Jie simbolizuoja nenugalimą jėgą.

Jie yra atsakingi už renginius, kurių vienas asmuo negali organizuoti. Jie apima žmonių grupes, organizacijas ir visas žmogaus veiklos šakas. Ir visos šios aplinkybės, susiklosčiusios lapkričio 15 d. Visuomenėje, politikoje ir ekonomikoje, veiks, kad Skorpionams pasisektų.

Paskutinė sėkmės diena lapkričio mėnesį yra 19-oji.

Mėnulio jungtis su Jupiteriu ir Plutonu išpildys OŽIŪRŲ svajones. Sėkmė pasipils ant jų dideliu srautu.
Labiausiai pasisekė tiems Ožiaragiams, kurių svajonė susijusi su naujų savirealizacijos perspektyvų paieškomis – galimybe išvykti dirbti ar studijuoti į užsienį, tapti sėkminga politike ar žiniasklaidos asmenybe, gauti daug pinigų, kuriuos galima išleisti sau.

Reklama