Lapkritis yra laikas, kai Vandeniui teks sumokėti senas Likimo sąskaitas: Tamaros Globos prognozes

Lapkritis yra laikas, kai Vandeniui teks sumokėti senas Likimo sąskaitas: Tamaros Globos prognozes Horoskopai

Oro stichijos „Vandenis“ atstovai visą lapkritį gaus pasiūlymų, nuo kurių įgyvendinimo priklausys jų artimiausia ateitis.

Visos paskutinio rudens mėnesio dienos bus užimtos susitikimais su naujais partneriais, derybomis ir svarbių dokumentų pasirašymu. Yra galimybė kardinaliai pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

Gali būti net pasiūlymas persikelti į kitą miestą atlikti tam tikrų darbų. Vandeniai gali susidurti su sunkiais pasirinkimais.

Viena vertus, yra pelningas darbas, aukštos kokybės gyvenimo sąlygos ir ambicingi planai. Kita vertus, yra įsipareigojimų žmonėms ir senų skolų.

Vandeniui priimti sunkų sprendimą gali padėti tik artimi žmonės. Nusprendę dėl naujų horizontų kūrimo, ženklo atstovai neturėtų pamiršti apie juos mylinčius žmones ir apie skolas, kurias palieka Vandenis.

Lapkričio mėn. Vandenio šeimos gyvenimas gali būti sunkus išbandymas. Sutuoktiniai gali kuriam laikui išsiskirti, arba kažkas kitas nori kištis į šeimos idilę.

Tai laikini sunkumai, tačiau jie turėtų priversti šio ženklo atstovus būti švelnesniems ir atidesniems kitoms pusėms.

Bet koks Vandenio ar jų artimųjų gerovės pablogėjimo klausimas turėtų būti išspręstas nedelsiant. Verta prisiminti, kad atidėdami vizitą pas gydytoją, šio ženklo žmonės jį blogina tik sau.

Reklama