Lauro lapai norams pildyti: štai ką reikia daryti!

Įdomybės

Senovės graikai ir romėnai lauro lapams priskirdavo magiškų savybių, naudojo jį savo ritualuose ir tikėjo, kad tai neša laimę ir sėkmę, rašo zajenata.bg. Laurų medis yra tyrumo, atsidavimo, triumfo ir nemirtingumo simbolis. Tai suteikia gyvybingumo, sėkmės ir norų išsipildymo. Stenkitės pritraukti laimę iš pažiūros labai paprasto lauro lapelio.

Savo norą užrašykite ant lauro lapo, tada įmeskite į ugnį ir laikui bėgant viskas išsipildys. Kiekviename kambario kampe, kuriame didžiąją laiko dalį praleidžia jūsų šeimos nariai, padėkite po lauro lapą, jis išvaikys ligas nuo jūsų namų gyventojų.

Jei visada nešiositės lauro lapą, jis apsaugos jus nuo bėdų ir nelaimingų atsitikimų.

Norėdami pritraukti teigiamų pokyčių į savo gyvenimą, patrinkite šį lapą pirštais, įkvėpkite jo aromato ir garsiai išsakykite norą.

Padėkite lauro lapą po pagalve: jis atneš tik gerus sapnus. Lauro lapo aromatas gelbsti nuo nuovargio, bet ir suteikia papildomų jėgų sportuojantiems.

Jei po durų kilimėliu, šalia slenksčio, padėsite keturis paklodes, jie atneš sėkmę. Lapai turi būti nukreipti rankenomis vienas į kitą, figūra turi atrodyti kaip kryžius. Kartą per mėnesį, jaunaties metu, lapai pakeičiami naujais. Pritvirtinkite prie lauko durų penkis raudonu siūlu perrištus lauro lapus ir šiame name gyvenančius lydės sėkmė visame kame. Lauro šakelė virš lovelės išgelbės jį nuo pamokų.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!