Lazdijų ligoninės darbuotojai nušalinti nuo pareigų

Naujienos

Pirmadienį trys Lazdijų ligoninės Sterilizacinio poskyrio darbuotojos Roma Zdanavičienė, Vitalija Katkevičiūtė ir vyresnioji specialistė Zita Matulevičienė buvo nušalintos nuo pareigų, kadangi darbo vietoje buvo neblaivios.

Kaip skelbia portalas delfi.lt, taip pat darbo vietoje rastas ir dar vienas neblaivus darbuotojas – Giedrius Sadauskas, kuris Lazdijų ligoninėje atsako už personalo darbų ir civilinę saugą.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau Lazdijų rajone, Paliūnų kaime dalis medikų į iškvietimo vietą atvyko būdami akivaizdžiai neblaivūs.

„Išsikvietėme greitąją į Paliūnų kaimą. Tačiau iš Lazdijų ligoninės vairuotojas ir daktarė atvyko girti. Iškvietėme policiją, vairuotojas paliko automobilį ir pabėgo, o daktarė įpūtė apie 1.8 promiles. Viskas vyko sausio 27-sios vakarą,  apie 18 val.“, – rašė naujienų portalo tv3.lt skaitytojas.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė pasakojo, kad vakar, apie 19.18 val., buvo gautas pranešimas, jog pas pranešėją atvyko greitosios medicinos pagalbos (GMP) automobilis, kurį vairavo neblaivus vairuotojas, o šalia jo neblaivi medikė.

„Žmonės iškvietė medikus, nes sutriko motinos sveikata. Atvyko GMP darbuotojai, kurie, anot pranešėjo, yra akivaizdžiai neblaivūs, nuo jų sklido alkoholio kvapas. Jie kalbėjo nerišliai.

Pranešėjas iškvietė policiją ir iš greitosios automobilio spynelės ištraukė raktelį. Vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino, o 1969 m. gimusi GMP darbuotoja pasiliko.

Atvykus policijos pareigūnams jai buvo nustatytas 1,82 promilės girtumas. GMP automobilio vairuotojas dar nesurastas“, – teigė K. Janulevičienė.

Lazdijų greitosios medicinos pagalbos skyrius yra pavaldus Alytaus rajono greitosios medicinos pagalbos stočiai. Minėta stotis yra Alytaus rajono savivaldybės pavaldume.

„Savivaldybei situacija žinoma. Kol kas nekomentuojame. Kai tyrimas bus atliktas, bus priimti atitinkami sprendimai“, – BNS tąkart sakė Alytaus rajono savivaldybės atstovė Vitana Bručienė.

Alytaus rajono policijos komisariatui kol kas nepavyko rasti iš įvykio vietos pasišalinusio vairuotojo.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!