Lenkijos prezidento atsakas į kremliaus grasinimus: mūsų šalis yra didelė – palaidoti visiems užpuolikams vietos užteks

Naujienos

Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda atsakė į Rusijos grasinimus, kad Lenkija yra taiki šalis, tačiau atakos atveju ginsis, praneša TVP info.

Kai A. Duda buvo paklaustas apie „Rusijos grasinimus Lenkijai“, jis pasakė: „Lenkijoje yra posakis: „ negasdink, negasdink, nes apsišiksi“. Mes esame tauta, kuri nori gyventi ramiai. Esame tauta, kuri nieko nepuolė, ypač praėjusį šimtmetį.“

„Mes išsivadavome iš geležinės uždangos, atgavome visišką suverenitetą, nepriklausomybę, ekonominę laisvę gyventi gana patogiai, vystytis, turtėti, tyrinėti pasaulį ir būti pasaulio piliečiais. Ir norime, kad tai tęstųsi. Tai yra mūsų noras – kaip visuomenės ir tautos. Esame neagresyvūs ir nenorime nieko pulti“, – sakė Lenkijos prezidentas.

Jis pabrėžė: „Tačiau turime pasiruošti tam, kad mus kas nors užpuls. Jei kas nors nori mus pulti, ar iš šiaurės, ar iš rytų, ar iš kitos pusės, jis turi atsižvelgti į tai, kad mes tvirtai stovėsime ginant savo tėvynę“.

„Užtikrinu, kad Lenkija pakankamai didelė, kad būtų galima palaidoti užpuolikus“, – pridūrė A. Duda.

Lenkijos prezidento pareiškimas buvo atsakas į Rusijos propagandos kanalų grasinimus, kad Lenkija gali tikėtis branduolinės atakos ir „Varšuva išnyks per 30 sekundžių“, jei Lenkija dalyvaus taikos palaikymo misijoje Ukrainoje.

Šaltinis: alfa.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!