Lieknėjimas einant. Kiek laiko reikia vaikščioti, kad numestumėte svorio?

Lieknėjimas einant. Kiek laiko reikia vaikščioti, kad numestumėte svorio? Sveikata

Kartais norint numesti svorio, tereikia daugiau vaikščioti. Ėjimas yra vienas iš lengviausių ir saugiausių pratimų, kuriuos šiandien žinome. Tik pagalvokite: per mažiau nei penkis mėnesius galite numesti 10 kilogramų, nepraleisdamas daug laiko sporto salėje ir nesilaikydamas specialios dietos!

Kad ir koks yra dabar jūsų nueinamų žingsnių skaičius, jį galima padidinti. Kad numestumėte svorio, atlikite 15 000 žingsnių per dieną, 7 dienas per savaitę. Darykite tris 20 minučių pasivaikščiojimus per dieną. Jie turėtų padėti pasiekti tikslą ir numesti svorio.

Kaip dar sustiprinti vaikščiojimo efektą?

Eikite į kalną tris kartus per savaitę

Padidėjęs nuolydis bėgimo takelyje, ėjimas į kalną ar lipimas laiptais padės užsiauginti daugiau raumenų ir pagreitins medžiagų apykaitą.

Pasitelkite stiprumo ėjimo intervalus

Padidinus ėjimo tempą 1 minutės intervalais, pagreitėja širdies ritmas ir sudeginama daugiau kalorijų nei įprastai. Įtraukęs 1 minutės intervalus į savo įprastą vaikščiojimo režimą, padidinsite pasivaikščiojimų tempą ir trukmę. Greitai eidamas sutelkite dėmesį į rankų sūpavimą. Papildomas rankų judesys padės sudeginti daugiau kalorijų ir sustiprins pečius bei širdį.

Prie kiekvieno pasivaikščiojimo pridėkite kūno svorio pratimų

Vaikščiojimas siekiant numesti svorio – tai ne tik ėjimas. Sustokite po kas 20 minučių ėjimo ir atlikite 15–20 pritūpimų, padarykite atsispaudimus ant parko suoliuko ar pan.

Rinkitės ilgą kelią

Palikęs visas struktūrizuotas ėjimo treniruotes nuošalyje ir įtraukęs daugiau žingsnių į savo dienos programą, lengviau pasieksite savo kasdien nueinamų žingsnių tikslą ir numesite dar daugiau svorio per trumpesnį laiką.

Ėjimo nauda yra gana akivaizdi. Ne tik numesite papildomą svorį, bet ir pagerinsite širdies sveikatą ir sustiprinsite kaulus bei sąnarius.

Reklama