Likimo ženklai: pasirinkite savo varpą ir gaukite pranešimą

Likimo ženklai: pasirinkite savo varpą ir gaukite pranešimą Įdomybės
Visata ieško įvairių būdų susisiekti su mumis ir perduoti žinią, kuri atliks svarbų vaidmenį link laimės ir sėkmės. Paskubėkite atkreipti dėmesį į viską, kas vienaip ar kitaip gali pasiūlyti teisingą kelią arba šiek tiek atverti paslapties šydą.
Jūs pats pasirinksite, o Visata nurodys jus į varpą su informacija, kurios jums reikia dabar.
Priešais jus yra 12 varpų, kiekvienas iš jų neša savo žinią. Nepriimkite reido, pabandykite atlaisvinti galvą nuo visų minčių ir intuityviai išsirinkti jums labiausiai patinkantį varpą.
Nesirinkite skaičių, pasirinkite varpą naudodamiesi intuicija … Nesirinkite skaičių, pasirinkite varpą naudodami intuiciją … 

SKAITYKITE PRANEŠIMĄ:

VARPA Nr. 1

Neskubinkite daiktų, tikrai gausite tai, ko norite, tik šiek tiek vėliau. Pasiseka su jumis, o atkaklus judėjimas pirmyn žymiai sumažina atstumą iki jo.

VARPA Nr. 2

Jus jaudinančios problemos rezultatas priklauso nuo konkretaus žmogaus, pabandykite jį paversti savo puse ar pakeisti bendrą reikalų būklę.

VARPA Nr. 3

Kliūtys išauga iš žemės ir neleidžia tęsti savo tikslo. Ieškokite problemų, tiesioginis kelias uždarytas.

VARPA # 4

Viskas, kas planuojama artimiausiu metu, išsipildys susidomėjus. Tęskite pasirinktą metodą ir rezultatai bus geriausi. Atkreipkite ypatingą dėmesį į savo artimuosius, jie jūsų labai ilgisi.

VARPA # 5

Jums nepakanka kantrybės ir atkaklumo. Galbūt jums tiesiog nereikia pokyčių savo gyvenime, arba jūsų tikslai nebėra aktualūs, ir jūs nežinote, kaip pakeisti kryptį neprarandant greičio. Pabandykite pasinaudoti kuo naudingesniu iš turimų pasiekimų ir pastatykite ant šio fondo iš esmės naują projektą.

VARPA # 6

Jūsų varpas signalizuoja apie konkrečius jūsų asmeninio gyvenimo pokyčius. Nauji santykiai, santuoka, skyrybos – visa tai gali pakeisti jūsų ateitį į gerąją pusę, nepaisant to, kaip kiti tai vertins.

VARPA # 7

Čia yra erdvi magistralė, turinti gerą dangą, didelę motyvaciją ir pastebimus reikšmingus rezultatus ataskaitose. Net nemanykite sulėtinti greičio ir dar kartą patikrinti savo taktiką – tai vienintelis jums tinkamas variantas, skubėkite į savo tikslą ir nugriaukite viską, kas yra jūsų kelyje.

VARPA # 8

Laimingas Varpas! Jo melodingas skambesys atvers jums finansinį srautą, kuris padės įgyvendinti visus jūsų norus ir labai išplėsti jūsų galimybes! Nemanykite, kad pinigai kris ant galvos, bet jūs juos surinksite ir džiaugsitės. Toliau dirbkite ir pamatysite, kad šio darbo grąža išaugs daug kartų, atsiras galimybė gauti papildomą uždarbį ar kitas pajamas.

VARPA # 9

Plyta. Aklavietė ir visos su ja susijusios akimirkos. Ėjai, ėjai ir atsidūrei ne toje vietoje. Nestovėk ir nesusimąstęs apsižvalgyk. Vieta netinkama, laikas netinkamas, jūs nesate tas pats. Nugriaukite pastatą iki žemės ir apsvarstykite visiškai naują kryptį ir taktiką. Puikūs rezultatai laukia po pusantro mėnesio, su sąlyga, kad netrukus pradėsite eiti į juos.

VARPA Nr. 10

Jūsų laukia sėkmė. Tai bus maloni staigmena, nes tai įvyks daug anksčiau nei tikėtina galimybė. Pabandykite pakilti į dangų, nesustabdyti aktyvaus judėjimo. Rezultatus reikia ne tik išlaikyti, bet ir tobulinti.

VARPA # 11

Turite būti kuo atsargesni ir atsargesni dėl pinigų. Galima švaistymas, investicijų praradimas, apgaulė. Pinigai pateks į jūsų rankas, tačiau užtikrinti jų saugumą yra pagrindinė jūsų užduotis.

VARPA # 12

Dabar jūs turite didžiulę harmoniją su pasauliu ir su savimi. Keli dalykai gali išmušti pusiausvyrą ir sukelti nepatogumų. Nedarykite staigių judesių, išlaikykite esamą greitį ir važiuokite pasirinktu maršrutu.
Atkreipkite dėmesį į atsipalaidavimą, pasivaikščiojimus gryname ore ir miegą. Norėdami sėkmingai dirbti, turite būti geros formos, o tai reiškia išlaikyti aukštą energijos lygį.
Reklama