Magiškas horoskopas. Kuris ženklas yra fėja, o kuris ragana?

Horoskopai

Magiškas horoskopas leis sužinoti, kurie zodiako ženklai turi magijos savyje ir jei turi, kokia ši magija yra. Ar jie raganos? O gal fėjos?

12 vieta – Mergelė

mergelė, Magiškas

Oficialus mūsų stebuklingo rutulio pareiškimas: Mergelės neturi stebuklingų galių. Ir net jei jūs bandysite priverstinai panerti Mergelę į metafizinį būties pagrindą, ji, kaip jūs žinote, tuoj pat iškils į paviršių. Ir ji pasakys, kad visa tai yra obskurantizmas, akių plovimas ir žalingas pseudomokslas. Tiesa, visi kiti ženklai pastoviai kreipiasi į Mergele su prašymu „Kas nutiko, kas nutiks, kaip nuraminsiu širdį ir kur yra mano gyvenimo partneris?“, o Mergelė pastoviai prognozuoja. Tačiau ji visada pabrėžia, kad jei magiškas pasaulis liks ne tik filmuose ir visi pradės naudoti galvą pagal paskirtį, tada aplinkui bus tik telepatai.

11 vieta – Jautis

Garbinga antroji vieta nuo pabaigos atitenka Jaučiui – žmonėms, kurie neišugdė stebuklingos dovanos užuomazgų. Jautis neturi nei jausmo, kuris būtų magiškas, nei neįtikėtino perspektyvumo, nei galimybės suvilioti ką nors vieno antakio pakėlimu, nei retos sėkmės, lydimos visų beprotiškų pastangų. Trumpai tariant, jie neturi nieko, išskyrus galimybę tvirtai atsistoti ant žemės ir gerai padaryti tai, ką reikėtų padaryti. Jie mano, kad magija tik atkaklumas, darbas ir geležinė kantrybė.

10 vieta – Ožiaragis

Magiškas

Dešimta vieta atitenka Ožiaragiams tik todėl, kad Visata pažadėjo, jog jie neužims paskutinės vietos. Būtent todėl Ožiaragiai yra šioje vietoje, tačiau magiškas talentas jiems tikrai nerūpi. Ožiaragiai neturi stebuklingų sugebėjimų. Tiesa, mes taip pat neturime empirinio šios tezės patvirtinimo: tik mes ketinome sugauti bent vieną Ožiaragį, norėdami eksperimentiškai išbandyti, ar jis turi potencialą magijai, tačiau jie visi paslaptingai dingo iš numatomos dabarties kartu su savo fiziniais apvalkalais, kai kažkas ketino juos pagauti. Mūsų stebuklingas rutulys visomis išgalėmis užsimena, kad jame neabejotinai yra kažkokios magijos, tačiau mes tikrai netikime. Ožiaragiai? Taip, tai negali būti!

9 vieta – Liūtas

ateitį, liepos, jausmais

Liūtai palaiko šiek tiek įtemptus santykius su subtiliu pasauliu: Liūtai yra nuoširdžiai įsitikinę, kad pasaulio padalijimas nėra karališkas dalykas, tegul jie išsiaiškina patys. Be to, abu pasauliai vis dar skolingi Liūtui įvairiausių gyvenimo dovanų, nes jis yra Liūtas. Logiška, kad brangioji Visata, atsakydama, parodo Liūtui didelę mistinę špygą (kurios Liūtas vis dėlto nepastebi). Iš visų magiškų sugebėjimų Liūtas gavo tik dovaną sukelti neapykantą kitiems, ir net tada tik savo paties atžvilgiu: dėl tam tikrų priežasčių visi galvoja, kad Liūtai yra nepaprastai šaunūs.

8 vieta – Šaulys

jausmais, Magiškas

Šaulys turi tik vieną magišką sugebėjimą – numatymo dovaną. Ši čakra visada laiku informuoja Šaulius, kad čia netrukus bus šiek tiek karšta, todėl Šauliui visada pavyksta pasišalinti iš būsimos mini-apokalipsės vietos. Tai teigia klasikinė astrologija. Mūsų stebuklingasis kamuolys tvirtina, kad Šaulys neturi magiško pėdsako, tačiau turi dovaną asmeniškai kurti bėdas savo sferoje.

7 vieta – Avinas

jausmais

Brangioji Visata, kaip žinote, mėgsta juokauti. Štai kodėl ji apipylė Aviną smulkiomis galiomis kažką pajusti ar numatyti. Visata skyrė jiems stebuklingą dovaną, tačiau manė, kad apie tai neprivaloma pranešti. Patys Avinai, žinoma, neturi laiko galvoti apie visokias nesąmones ir apgalvotai išsirinkti savo metafizinius sugebėjimus: reikia užsiimti verslu, ir tai dar ne viskas! Tai, kad kiekvienas darbas darbščiuose Avino rankose pavyksta, patys asistentai ir mentoriai ateina ir patys viską atiduoda, o priešai ir konkurentai sunaikinami net nepriartėję, priskiriama prie galingos Avies prigimties. Visa tai Avinas laiko savaime suprantamu dalyku. Kaip ir jo paties pasiekimus.

6 vieta – Svarstyklės

jausmais, santykiuose, Magiškas

Garbinga vidurinė vieta raganų horoskope tenka Svarstyklėms – žmonėms, apdovanotiems visais magiškais sugebėjimais, bet kiekvieno po truputį. Pavyzdžiui, meilės magija: Svarstyklės gali bet ką užburti bet kam, bet tik tam tikram laikotarpiui, kol Svarstyklės yra šalia naujai susikūrusios poros. Ryte užburtieji, kaip taisyklė, žiūri vienas į kitą nebyliu klausimu „Kas tu?“, po kurio jie amžinai išsiskiria, bet ar buvo meilės burtas? Buvo! Taigi yra sugebėjimų.

5 vieta – Vandenis

Lyderių penketą pradeda Vandenis – žmonės, kurie teoriškai geba labai gerai burti, tačiau praktiškai nenori magiškoms praktikoms skirti nė menkiausių pastangų, bet nori vyno, šokolado plytelės ir paprastos suknelės. Tačiau už tai visi kiti ženklai turėtų suteikti Vandeniui padėką ir prizą. Kadangi nė vienas ženklas neturi pakankamai išvystytos vaizduotės, kad įsivaizduotų, kokias šėtoniškas bedugnes Vandenis galėtų išburti. Taip, jų upės tekėtų atgal! Jie būtų turėję keturis Apokalipsės raitelius, pristatančius picą! Tikrai mes jums sakome: būtų atėję baisūs laikai, jei Vandenis būtų įdėjęs bent šiek tiek vargo išmokti burti.

4 vieta – Dvyniai

liepos, jausmais

Dvyniai – žmonės, prikimšti raganavimo dovanos. Šios tokios talentingos asmenybės kaip Gydytojas, Mūšio magas, Ragana, Velnias visada pavydi šiam ženklui, tačiau jiems retai leidžiama užsiimti magija, nes jie nenaudingi. Jie užburs ir paskui paliks kitus tvarkytis su jų sukurta betvarke. Apskritai, Dvyniai ne itin naudoja savo dovaną, o jei naudoja, tai tik savo ir artimųjų labui.

3 vieta – Vėžys

pelno, Magiškas

Vėžiai – žmonės, gebantys užsiimti bet kokia magija, jie nesidrovi paimti reikiamą įrankį į nagus: Taro ir būrimo kortos, raganos tomai, žvakės, piktųjų dvasių ir radioaktyviųjų atliekų paieškos rėmeliai, stebuklingi rutuliai, krištolo piramidės, stebuklingos lazdelės… Apskritai, ką padovanosite Vėžiams, viskas jų rankose taps magiškas, net kastuvas: kastuvas Vėžio rankose gali paversti pliką sritį žydinčiu sodu, arba be viso kito gali paversti girtuoklį sveiku žmogumi. Apskritai saugokitės Vėžių. Gali būti, kad iš jo į jūsų taurę bus pilamas meilės gėrimas.

2 vieta – Skorpionas

Antroji vieta tenka Skorpionams- žmonėms, sukurtiems iš keturių komponentų: chitino, nuodų, sarkazmo ir magijos. Skorpionai žino, kaip viską padaryti – numatyti, užkerėti, peikti ir kalbėtis su įvairiais subjektais. Tačiau pagrindinis stebuklingas jų talentas, be abejo, yra lėlininkų talentas: visas pasaulis jiems, kaip sakė vienas sumanus žmogus, yra teatras, o žmonės, atitinkamai, yra marionetės. Blogi liežuviai sako, kad esmė čia ne magijoje, o subtiliame žmogaus prigimties žinojime, padaugintame iš natūralaus charakterio blogumo.

1 vieta – Žuvys

Magiškas

Ta-damm! Garbinga pirmoji vieta, medalis ir išdžiovinta šamano galva ant kaklo atitenka Žuvims – pagrindinėms Zodiako raganoms. Žuvys geba imtis bet kokios rūšies magijos, ir visi šie sugebėjimai yra puikūs: Žuviai lengviau skaityti kitų žmonių mintis nei kitiems- mūsų straipsnius apie manikiūrą. Numatyti ateitį yra lengviau nei numatyti taksi atvykimo laiką žiūrint į programą. Apskritai šioje srityje Žuvys neturi lygių. Mes kategoriškai nerekomenduojame užduoti Žuvims tokių klausimų kaip „Jei tu toks protingas, kodėl tu toks kenčiantis?“ Nes tikrai būsite prakeiktas!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt