Masažistas Svajūnas Tunaitis – specialistas, kuris regi rankomis

Žmonės

Telšiškis Svajūnas Tunaitis prisijaukinęs regėjimo negalią, įkūrė savo verslą, o tam jam prireikė nemažai pastangų. Jis nestovėjo vietoje, bandė, mokėsi, išdrįso. Verslą įkurti padėjo ir Užimtumo tarnybos parama.  Grožio ir kūno estetikos studijoje ,,Ema’’, masažas daromas profesionaliai, tačiau klientai čia regimi ne akimis, o rankomis.

Svarbiausia – teigiamas nusiteikimas

Svajūnas Tunaitis įrodė, kad gyvenime svarbiausia teigiamas nusiteikimas, neįmanomų dalykų nebūna. Paragavęs samdomo darbuotojo duonos – anuomet jis didžiulėje įmonėje surinkinėjo elektros lizdus, jaunas vyras suprato, kad čia jam ne vieta, yra būtina siekti svajonės, išsaugoti jai savo rankas. Muzika ir masažas jį traukė nuo vaikystės. O pianinu gebantys groti išlavinti pirštai labai tiko ir masažisto profesijai. ,,Galima sakyti, kad nuo gimimo – aš iki penkerių metų vos vos mačiau viena akimi, bet to nesureikšminu, nes aš vis tiek nieko neprisimenu. Man tik sakė, kad aš mačiau.  Dabar nematau, nepaisant to gyvenu pilnavertį gyvenimą – dirbu, bendrauju su žmonėmis, pozityviai žvelgiu į pasaulį’’, – neslėpė regėjimo negalios Svajūnas.  2019-aisiais , pasirašęs verslo planą, jaunas vyras gavo Užimtumo tarnybos paramą darbo vietai įkurti. Pirmasis salonas buvo įkurtas Kėdainiuose, tačiau pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, teko sugrįžti į gimtąją Žemaitiją – Telšius. Už paramos lėšas įsigijęs masažo stalą, elektrinę masažo lovą ir kitą būtiną įrangą, galėjo pradėti dirbti.

Norėtų gausesnio būrio specialistų

,,Telšiuose įsitvirtinti naujokui gana sunku. Daugelis žmonių turi savo masažistus, nieko nekeičia. Pradėjęs dirbti pastebėjau, kad daugelis mano klientų pageidauja masažo rankomis, tad elektrinė masažo lova, kol kas kaip ir nepasiteisino“, – apie savo darbo pobūdį pasakojo grožio  ir kūno estetikos studijos ,, Ema’’ savininkas. Jis čia, Telšiuose ne tik susikūrė darbo vietą sau, yra įrengtos vietos ir kosmetologei bei manikiūrininkei, jis džiaugtųsi, jei kas norėtų kartu su juo dirbti, prisijungtų į komandą, o ir mokesčių  už patalpas našta sumažėtų, juk trise dalintis lengviau. Juolab, kad salonui tikrai nepakenktų ir moteriškos rankos, patarimai, kaip estetiškai susitvarkyti aplinką, jaukumo suteikiantys akcentai – užuolaidos, žvakės ar kitas dekoras. Pasak pašnekovo, Grožio ir kūno estetikos studija ,,Ema“ ieško naujų komandos narių – vizažistės ir manikiūrininkės. Yra įrengtos 2 jaukios darbo vietos, kurioms reikia gabių specialisčių. ,,Trise dirbti smagiau – laukiame Jūsų!“ – akcentuoja Svajūnas. 

Neprailgsta

Dabar Svajūnas gydomojo, liekninančio, atpalaiduojančio masažo specialistas. Jo rankų prisilietimas mažina nuovargį, suteikia žvalumo ir pakelia nuotaiką.  Savo  prisilietimu jis jaučia kiekvieną nervą, įtemptą raumenį. Svajūno masažas atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir nepaslankius sąnarius. Visą tai padeda įveikti lėtinio skausmo keliamą fizinį ir psichologinį diskomfortą. Tai puikus būdas palepinti save, ar paslaugas padovanoti draugui. Anot Svajūno, gydomasis masažas gali būti skausmingesnis, atpalaiduojantis – džiuginantis kūną ir sielą, raminantis, švelnus. Jis tinka ir vyrams, ir moterims.

Masažas studijoje Ema

Masažistas džiaugiasi, kad iki jo darbo vietos yra puikus privažiavimas, gatvė neremontuojama, patogu statytis automobilį. Pirmame aukšte veikia kavinukė. Tad laikas tikrai neprailgsta. ,,Būtent Telšiuose nebuvo didelio laisvų patalpų pasirinkimo, ką radau, tą ir paėmiau. Be abejo, būtų geriau, kad masažo kabinetas veiktų pirmame aukšte, galėtų daugiau žmonių su negalia priimti“, – apie savo darbo vietą pasakojo verslininkas. Jis atviravo, kad kurioziškiausios situacijos įvyksta dėl pamirštos uždegti šviesos. ,,Man tos šviesos visiškai nereikia ir aš ją pamirštu įjungti. Klientai ateina, pamato, kad tamsu, ir pasimeta – tu ir jauti, ir girdi iš balso, kad kažkas negerai. Tik paskui susivoki“, – pasakojo pašnekovas.

Visos gražios

Svajūnas pastebi, kad labiausiai savo kūnu rūpinasi moterys, jos yra dažniausi jo klientai, jų teko masažuoti daug, o vyrus, gal 5-6. Anot jo, masažas gali tapti puikia dovana ir vyrams. Jie taip pat privalėtų pasirūpinti savo sveikata, suaktyvinti kraujotaką. O kaip su asmeniniu gyvenimu, teiravomės, ar Svajūnas turi suradęs savo gyvenimo moterį? Jaunas vyras neslėpė, kad būtent dabar jis daugiausia dėmesio skiria verslui ir darbui. ,,Nenoriu nieko kol kas, koncentruojuosi į darbą. O šiaip visos moterys man gražios – susipažįstu su kažkuo nauju, apčiupinėju, apkabinęs suprantu, kokia yra moters figūra. Kai kurios pasimeta, o kitos drąsesnės – nereaguoja. Bet atvirai pasakysiu, kad man įdomesnės tos, kurios pasimeta“, – atskleidė savo prioritetus masažistas. Jis atviravo, kad turi įsigijęs specialų liekninamąjį masažinį  diržą, kurio poveikis moters figūrai galėtų būti pastebimas po 10 masažo  seansų. Tačiau šimtaprocentinių garantijų nėra, viskas priklauso ir nuo mitybos, dienos režimo.

Liekninamasis masažo diržas
Liekninamasis masažo diržas

Jis akcentavo, kad moterys galėtų labiau rūpintis ir savo vyrais. Juk kartu atvykti, pasimasažuoti, praleisti laiką yra puiki dovana tiek sau, tiek savo antrajai pusei.

Jei yra noras, bus ir darbas

Labai dažnai pradėti savo verslą trukdo baimės. Bijome nesėkmių, bijome klysti, bijome neturėti fiksuotų pajamų. Dirbame tą darbą, kuris mums nemielas, o pokyčiai, atsiradusios naujos galimybės taip ir lieka užmarštyje, o mus graužiantis vidinis balsas lyg slaptas kirminas nuolat primena – ,,nejau, esu bailys, kodėl net nebandžiau“ … Graužatis, nerimas ir kartkartėmis išnyrantis vidinis balsas tampa niūriausių  mūsų nuotaikų vedliu. Teiravomės, o ką Svajūnas atsakytų tiems, kurie nuolat skundžiasi, jog regione darbų nėra. ,,Jei yra noras, bus ir darbas. Reikia tiesiog domėtis naujomis galimybėmis, įveikti baimes ir aktyviai veikti. Pats visada į gyvenimą žiūriu pozityviai ir visiems sakau, reikia judėti tik pirmyn ir visai nesvarbu, ar mėnesio gale uždirbti tik patalpų nuomai, ar lieka ir sau. Svarbiausia gyvenime – mylima veikla“.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!