Matote šį vyrą? Kai sužinosite ką jis padarė – visuomet jį prisiminsite

Matote šį vyrą? Kai sužinosite ką jis padarė – visuomet jį prisiminsite Žmonės

Šis benamis senukas daugeliui gali parodyti, ką reiškia būti tikru superherojumi. Nors materialiai šis vyras savo gyvenime neturėjo daug, tačiau jo gerai širdžiai ir geranoriškumui mažai kas prilygsta. Sužinoję, ką šis vyras veikė savo gyvenime suprasite, kad herojų būna ne tik filmuose, bet ir realiame pasaulyje.

Šio senuko vardas yra Dobri’s Dobrev’as ir jis Antrojo pasaulinio karo metu neteko klausos. Vėliau metai iš metų jis kiekvieną dieną nueidavo 25 kilometrus, dėvėjo tuos pačius paprastus drabužius ir odinius batus. Kiekvieną dieną jis keliaudavo lygiai tokiu pačiu maršrutu, kad pasiektų Bulgarijos sostinę Sofiją, kurioje praeivių  jis prašydavo išmaldos.

Tiesa, pinigų jis prašydavo ne sau! Viską, ką jam pavykdavo surinkti (tai buvo maždaug 40 000 eurų per metus), Dobri’s atiduodavo našlaičių prieglaudoms, kurios negalėdavo susimokėti sąskaitų.

Sau jis pasilikdavo vos 80 eurų, iš kurių pragyvendavo visą mėnesį.

Kaip ir galima nuspėti, šį vyrą už jo poelgius visi labai mylėjo. Daugelis jį vadindavo seneliu Dobri.

Nuostabu, kad žmogus, kuris visus surinktus pinigus galėjo panaudoti tam, kad pakeistų savo gyvenimą, pasirinko padėti vaikams, kurie neturi šeimų. Šis žmogus tikrai nusipelnė didžiulės pagarbos už tai, ką padarė. Dobris Dobrev’as mirė 2018 metų vasario 13 dieną sulaukęs 104 metų.

Kuo daugiau žmonių turėtų sužinoti apie jo gerą širdį ir kuo daugiau žmonių turėti sekti jo pavyzdžiu. Tik taip pasaulis taptų geresne vieta gyventi.

Reklama